Ми в ukrainky.com ідейні – повірте, так буває: пишемо безкоштовно і з радістю про нові українські марки, суперські ініціативи, українські події. Але під власним кутом. Якшо ви хочете під своїм – ми, як кажуть, «не образимо вас відмовою». У нас є різні можливості і ми готові домовлятися.

 

Чому варто розміщати рекламу на ukrainky.com? 

Ми для реальних жінок. Яким треба одягати дітей, купувати продукти, їздити відпочивати, заробляти гроші, доглядати за собою – не у вигаданому глянцем лакшері-житті, а в реальному. Інформація їм теж потрібна реальна. І ми її надаємо.

Ми підтримуємо місцевих виробників і малий бізнес. В Україні бум на "все своє", на стартапи, на жіночі справи: кондитерські, мейкапшколи, салони, дизайн-студії, садочки, усім їм потрібна площадка для реклами, не по накрученій ціні глянцевих мереж.

Ми локальні і україномовні: місцева інформація – це 100% нашого контенту, а не 30-40, як у більшості "українських" жіночих видань, це не показові українські вівторки чи разові спецпроекти. 60% українок готові читати рідною мовою. І вони будуть читати ukrainky.com.

Ми пропонуємо різні варіанти розміщення: банери, спецпроекти, брендовані сторінки, промо, акції - ну ви в курсі. 

Ольга Шатило (+38 050 544 08 38) і Тетяна Копоть (+38 067 234 55 56) все детально розкажуть, покажуть (навіть, якщо треба, на пальцях) і придумають для вас якісь класні рекламні фішки. Дзвоніть! Чи пишіть adv@ukrainky.com. І не забувайте, що...