Ні, ми не «вісник націоналістів»:), ми локальне медіа про «наше все»: наших жінок, їхні турботи, здобутки, новини, події, марки, покупки, дозвілля – вони варті уваги так само, як закордонні. Україномовний, для українок, про українок і про українське.

Звідки ми взялися? З ідеї. Давньої, нав"язливої:) – у голові «ветеранші глянцевої праці» Віти Пасічник. Далися взнаки її 13 років у «Наталі» та 2 у Vogue UA, неабиякий досвід (навіть зіркових чоловіків знімала голими), різні жіночі проекти (ще й Wedding Fashion Ukraine) і бажання створити журнал, який би хотілось читати самій. Не про голлівудські плітки (ну скільки ж можна про Бреда Пітта!), без отих пустих красивостей (всюди «ізисканий вкус і тонкій аромат» – нудить вже, чесно) і без отого неживого фешну, арту, концептів, інсайтів, менторів чи як там зараз модно писати у глянці. Щоб журнал, як для себе – для реальних розумних жінок з реальним життям і інтересами. Щоб з ними, як з подружками, – цікаво, корисно, щиро, дотепно. І щоб про таких, як подружки, – про жінок, які щось створили, змінили, зробили, свій бізнес чи добру справу. Такі швиденько знайшлись, зібрались у веселу команду і запустили ukrainky.com.

Чим ми відрізняємось від інших «порталів для дєвочєк» і вуменсайтів? Усім. Ми пишемо самі і про насущне, те, з чим зіштовхнулися, чим зацікавилися і поділилися б самі: чи платити в маркеті за розбиту річ, де взяти «чоловіка напрокат», куди стукнути грабіжника. Ми не женемось за гарячими плітками заради трафіку, не ставимо нечитабельну заказуху заради заробітку. І нікому не належимо – ні видавництвам, ні мережам, ні олігархам, пишемо про те, шо хочемо, а не про те, що нам кажуть.

ми для українок, про українок і про українське. Ні, ми не «вісник націоналістів»:), ми локальне медіа про «наше все»: сучасних жінок і їх інтереси

Де ж ми тоді берем гроші? Ну, трошки з власної кишені, трошки з кишені однодумців. Їх називають інвесторами, але для нас вони перевірені часом і спільними справами партнери, які підтримали нашу божевільну віру в те, шо україномовний жіночий журнал нашим жінкам потрібен. І таки потрібен, позаяк ви це читаєте:)

То почитайте ще й нашу презентацію – там теж все чесно:)