ГО «Жіноча Ліга» провела безкоштовний тренінг з жіночого соціального підприємництва.

Тренінг так і називався – «Бізнес нового тисячоліття: від маленької ідеї до великого рішення». Упродовж трьох насичених днів завдяки ГО «Жіноча Ліга» 18 учасниць дізнавались тонкощі ведення соціального підприємництва; визначали, чим останнє відрізняється від традиційного бізнесу та соціальної відповідальності бізнесу; вчились складати бізнес-плани, розробляти бізнес-моделі та вести фінансові розрахунки; обирали найбільш зручні для себе моделі управління компанією та менеджменту людьми.

Наостанок вони отримали унікальну нагоду поспілкуватись із діючими соціальними підприємницями та поставити запитання, що їх турбували. Зокрема, своїм досвідом та знаннями ділились:
Даша Непочатова – співзасновниця першого в Україні жіночого креативного простіру «Creative Women Space»;
Ірина Бондар – засновниця Майстерні нігтьової естетики «IB-Nails» та Ярмарку соціальних підприємств;
Анна Геніальна – генеральна менеджерка кулінарної студії «Cooking Hub»; екс- проектна менеджерка Благодійного магазину «Ласка»;
Тетяна Гармидер – засновниця екскурсійного бюро «Особлива подорож».

Учасниці тренінгу мали змогу виграти 20 000 грн для відкриття власного соціального підприємства

Окрім безцінних теоретичних знань, учасниці тренінгу отримали можливість взяти участь у конкурсі бізнес-проектів та виграти матеріальну допомогу для відкриття власного соціального підприємства у розмірі 20 000 грн. Варто зазначити, що більше половини учасниць подали свої аплікаційні заявки, що свідчить про величезний потенціал киянок.

Конкурсна комісія складалась із наступних експерток:
Аліна Бочарнікова – сертифікована тренерка та консультантка з соціального підприємництва, координаторка проектів соціального підприємництва ГО «Future Development Agency», менторка SELab ACCELERATOR;
Наталія Зубрицька – експертка зі стратегії розвитку бізнесу та операційної ефективності бізнесу, керуюча директорка «Ukraine Consulting», голова Наглядової Ради ГО «Жіноча Ліга»;
Лілія Антонюк – юристка, спеціалістка із прав людини, виконавча директорка ГО «Жіноча Ліга», MA Gender, Society and Representation (UCL).

Переможницею стала Олена Вітер – засновниця онлайн школи англійської мови «Talky». Школа заснована на принципі роботи по методу Каллана – методиці вивчення англійської мови, розробленої Робіном Калланом для швидкого поліпшення розмовної англійської мови в приємній та інтенсивній атмосфері. На заняттях учителі та учительки ставлять усі запитання на високій швидкості (200-240 слів за хвилину), таким чином навчаючи учнів та учениць розуміти швидку англійську мову в умовах реального життя.

Олена Вітер та її онлайн-школа «Talky» допомагатиме дітям і мамам-одиначкам

Соціальна складова діяльності онлайн-школи англійської мови «Talky» полягає у виділенні 20% від доходів школи на навчання дітей із вразливих категорій населення. Відбір учнів та учениць відбуватиметься на конкурсній основі. Окрім цього, при працевлаштуванні у школі перевага надаватиметься матерям-одиначкам, які є професійними викладачками англійської мови.

Таким чином, маленькими кроками та спільними зусиллями ГО «Жіноча Ліга» та онлайн-школа англійської мови «Talky» сподіваються зробити свій невеликий внесок у покращення життя оточуючих нас людей вже сьогодні.

Якщо у Вас є ідея власного соціального чи традиційного підприємства або ж соціально відповідального бізнесу, та ви вагаєтесь щодо того, чи варто розпочинати – не гайте час даремно та пишіть ГО «Жіноча Ліга». Експертки організації завжди радо проконсультують вас у межах своєї спеціалізації.

Не бійтесь діяти, адже кожна жінка гідна успіху!

Рубрика: 

Новини партнерів