Чому це нормально і чому чоловікам треба тікати від «безкорисно-білих та пухнастих».
Пояснила у невеличкому роздумі психолог і наш автор Поліна Віннік. На її думку (і нашу теж), жінка, яка запевняє, що їй нічого від чоловіка не треба – ні грошей, ні подарунків, аби лише був поруч і тішив своєю присутністю вдома – говорить неправду. Це жінка-вірус, жінка-грибок. Незабаром і чоловікові нічого не буде потрібно. Він станете інвалідом без сил і можливостей.

Жінці завжди щось потрібно. Увага, гроші, подарунки, кров, душа, рука і серце. Лише жінка, яка відчуває турботу, спокій, а не тривоги, здатна надихнути, спрямувати чоловіка так, що йому й не снилося. І тоді навіть у невибагливого невдахи з"являються сили, мета, можливості, ресурси – кохання творить чудеса і навіть більше. Задумано так. Кругообіг любові в природі.

Передомовитися з природою можна, але щоразу, впадаючи в ейфорію від фрази «коханий, мені нічого не треба, я хочу бути з тобою просто так», чоловік отримує дозу паралізуючої мозок рідини. Потім з нього можна ліпити будь-яку істоту.

І що характерно: тільки-но він безтурботно подякує долі за таку безкорисну жінку, як ця ж жінка раптом згадує, скільки всього їй насправді потрібно. Інкубаційний період триває від години до кількох років. Тоді в цій «білій та пухнастій» жінці прокидається медуза Горгона, яка ненавидить нерухомий пам'ятник, що лежить на дивані.

нормальній, не паразитуючій жінці завжди щось потрібно

А чоловік вже не здатен встати і щиро дивується: «Вона ж сама казала, що їй нічого не треба. Все ж нормально було...». Але згадаймо, хто любить нас безумовно і безкорисно? Мама! І то, якщо пощастить.

Це не про жіноче «Я байдикую, а ти працюєш». Це про жіноче розуміння себе і знання чого хочеться, а від чого вже нудить.

А від жінки, які з ніжно-вкрадливим поглядом підсипає обранцю борщик в тарілочку, треба тікати щодуху. Це попередні ласки. Якщо вона не отримає відкуп у вигляді підтримки, достатку, грошей, то зовсім скоро відкусить бідолазі голову. Не буквально, але від того не менш для нього боляче. Бо нормальній, а не паразитуючій жінці завжди щось потрібно. Парадокс. 

Що скажете на це, україночки?)

Фото з відкритих джерел, а також Pinterest

Рубрика: 

Новини партнерів