Вийшов новий путівник “Замки та Палаци України” від команди Made in Ukraine/

Авторами збірки стали ідеологиня і головна редакторка путівника Юлія Савостіна, авторка текстів Олена Чехній та рецензентка Лала Тарапакіна.

В Україні кілька тисяч великих і маленьких замків, веж і фортець. Велика частина з них може бути зарахована до "мальовничих руїн", але частина – ще збереглася і доживає свої останні роки. Ці замки можна вже зараз побачити на власні очі, маршрути до яких зібрані в путівнику. Вони потребують людської уваги. Більшість із фортець – це відкриття для кожного українця. Відкриття нашої країни, де поруч уживається стільки різного і неочевидного.

Команда проекту провела власні експедиції, щоб путівник вийшов з унікальними та ексклюзивними місцями. За ним стоять тисячі кілометрів доріг і сотні годин досліджень.

Завдяки інформації, що міститься у путівнику, можна організувати самостійні тематичні екскурсії країною

192 сторінки з ілюстраціями, адресами, культурою і історіями найцікавіших та незвичайних замків та палаців в різних станах. Вказані як дуже популярні місця, так і ті, які мало відомі в Україні. Завдяки інформації, що міститься у путівнику, можна організувати самостійні тематичні екскурсії країною, розрахувати оптимальний час перебування у тому чи іншому куточку країни, покладаючись на один з поданих туристичних маршрутів або склавши власний. Путівник пропонує список рекомендованих фахівцями готелів і ресторанів, які можуть бути частиною запланованої поїздки. Доповнюють книгу довідкова інформація та карти екскурсійних маршрутів по місцевості.

Путівник можна буде купити в книжкових магазинах англійською мовою. Формат 115х175 мм, коштує від 433 грн. Детальніше на https://www.yakaboo.ua/ua/putivnik-ukrainian-castles-and-palaces.html

Рубрика: 

Новини партнерів

?