Вовняний чи флісовий, з… рукавами і в формі хвоста русалки – під українськими пледами хочеться просидіти всі морози.

Шкодуємо, що не знайшли їх ще восени, а то б вже давно грілися. І пишаємося, що у нас, виявляється, стільки марок створюють домашній текстиль, не гірший ніж у «зара хоум» чи «ікея». Нарахували десять.

OhhioМарку створила Анна Маріненко – в’язала для себе різні речі, згодом перетворила хобі на бізнес. Її фірмова річ – пледи ну дуже крупної в’язки. До речі, саме їх вона розмістила на відомій світовій платформі пошуку грошей для цікавих ідей Kickstarter і буквально на ранок прокинулася з масою замовлень. Пледи не дешеві, але справді класні.

 

 

Сrafta.ua. Ця творча платформа українських майстрів пропонує різні варіанти: і білосніжні пледи крупної в’язки, і ковдри з тонкої вовни мериноса, є у стилі печворк і – увага! – у формі хвоста русалки. Все якісне, не сідає, не розтягується. А назви які! «Шуршання осіннього листя», «Абрикосовий джем», «Мокко», «Кумедні півники».

 

 

ІnteriomaniaПерший український онлайн-бренд товарів для дому – так називає себе «Інтеріоманія» і має в асортименті і постіль, і скатертини, і рушнички. Є окрема колекція пледів і пашмін «Пастель» з оригінальним двоколірнім візерунком, що імітує техніку ручного в'язання бріош.

 

 

OhainaМарка називається «Охайна» і такі ж пледи виробляє – охайні. Всі – в’язані вручну, ніжних пастельних відтінків, є моделі з китицями. Тут також є і подушки, і килимки, і навіть в’язані пуфи.

 

 

WoolkraftsСпеціалізується лише на пледах з натуральної вовни. Вони не товсті, але теплі, різних кольорів, але спокійних, щоб вписалися у будь-який інтер’єр. За виключенням лише тепло-жовтого Honey, який зігріває вже одним кольором.

 

 

HomelyШиють не просто пледи, а пледи з рукавами! З двома – для одинаків і з чотирма – для пар. Справді зручно, хоч і незвично. Вироби з флісу чи мікрофібри – на вибір. Соковиті кольори: бузковий, смарагдовий, винний. Є й клітинка в стилі «барбері».

 

 

VividZoneПледи відрізняються різноманіттям в'язки: коси, соти, павутинка. Є з вовни, альпаки, мохеру з невеличким вмістом акрилу. Марка відстежує трендові кольори Інституту Pantone і швидко запроваджує їх у свої колекції. Має і пледи марсала, і фіолет.

 

 

ALIKA homeМарка теж з'явилася завдяки жіночому хобі власниці Ірини Алейнікової. Жартує, що зараз в її бутіку в’язане все, окрім меблів. Пледи здебільшого крупної в'язки, особливо гарно в ній виглядають техніки «коси» і «гумки». Їх виставляли навіть на міжнародних виставках у Парижі, Франкфурті, Хельсінки – знай наших!

 

 

SleepersetНазивають себе онлайн-сервісом зі створення індивідуальних постільних комплектів. До повноти комплекту в’яжуть ще й пледи. Цікаво дивляться варіанти з помпонами, але й класичні теж гарні. Ще й теплі – з вовни мериноса все-таки.

 

 

SannIВ'яжуть пледи крючком з вовни, в’яжуть спицями з італійського льону, бамбуку, альпаки. Пропонують як великі розміри – на ціле ліжко, так і маленькі дитячі.

Новини партнерів

?