Постіль, одяг, взуття і навіть шуби з ековолокна від українських марок.

Зізнаємося: ми добре знаємо, що славнозвіні коноплі з давніх часів використовують зовсім не для паління, а в побуті, але не підозрювали, що з конопель можна створити стільки виробів – не старомодних, а сучасних, екологічних і, що найважливіше, корисних для здоров'я. Виявляється, конопляне волокно добре поглинає піт і запах, міцне і зносостійке, антистатичне і не накопичує пил, легко переться і добре прасується, воно несприйнятливе до бактерій, цвілі і грибків, добре регулює термобаланс і є порятунком для алергіків. Постіль з конопель вважається найздоровішою, одяг з цієї рослини є екологічно чистим, конопляне взуття радять тим, у кого дуже потіють ноги – і все це створюють у нас, в Україні – на батьківщині коноплярства. Наші марки роблять з конопель ще й олію, висівки, хлібці, печиво, батончики, косметику та ще й шуби і штори! Марок небагато – ми знайшли лише п’ять, але їхні малі, майже сімейні виробництва – гарантія якості, добротності і чистої сировини. Обирайте, бо ми вже «підсіли» на конопляні простирадла, печиво та кеди:)

"Українські коноплі"
Цей інтернет-магазин пропонує, напевно, найширший із знайдених нами асортиментів «конопляних» товарів – аж до косметики і продуктів харчування. Тут можна придбати і капці, і кеди, і шапку, зв’язану з рослинного волокна, ковдри і куртки з конопляним утеплювачем, цукерки з конопляного насіння і навіть крісло-пуф, набите коноплями. З цікавинок: мило і скраби з конопляними висівками, мочалки і мильниці, сплетені з волокна, ще й цукерки з суміші конопляного насіння та протеїну. 
Ознайомитися можна тут.
= = = = = = = = = = = = = = =

 

ТМ DEVOHOME
Офіційно марка називає себе інтернет-магазином, насправді це ціла дизайнерсько-виробнича майстерня, де текстиль і одяг з конопляного волокна шиють власноруч і за авторським дизайном. Бренд використовує тільки натуральні волокна, обробляє його у техніці термоспікання і минулого року здивував… конопляними шубами. Їхнє хутро нагадує необроблену овчину, але насправді це – неткане рослинне волокно. Воно тепле, дихаюче, регулює вологообмін і легше, ніж натуральне. Таку шубу можна ще й прати!
Ознайомитися можна тут.
= = = = = = = = = = = = = =

 

Еко-Крам
Ця харківська марка працює ще й з льоном, але з конопель пропонує дуже багато корисних дрібничок, не лише постіль і одяг: кумедні подушки-обнімашки, пенали для шкільного приладдя, гаманці, косметички, бейсболки, рюкзаки і вишиванки. Кожна річ виткана з органічного рослинного полотна і є хорошим підтвердженням гасла бренду: жити в стилі еко – це модно.
Ознайомитися можна тут.
= = = = = = = = = = = = = =

 

Bosston
Марка має дуже розмаїтий конопляний асортимент. Шиє не лише сукні та пальта з рослинного волокна, а й стильні комбінезони. Лінію взуття Hemp Line розробляють українські дизайнери, і це видно з модних моделей: оксфорди, черевики, мокасини, до речі, без жодного синтетичного матеріалу, навіть у підошві. Також Bosston виробляє сумки, іграшки з коноплі і – фірмова річ – штори! Вони і від сонячного світла захищають і одночасно повітря очищають, забезпечують вентиляцію і не виділяють шкідливих речовин при нагріванні.
Ознайомитися можна тут.
= = = = = = = = = = = = = =

 

ТМ «Агро-Ханф»
Виготовлення товарів з коноплі – додаткова діяльність цього великого полтавського сільського господарства, яке спеціалізується на вирощуванні сільгоспкультур. Коноплі тут йдуть теж на текстиль та одяг. Марка пропонує багато шкарпеток, якісні зимові черевики з хутром, ковдри, подушки і наматрацники з утеплювачем з конопляних волокон. Подушки, наприклад, пошиті ще й з простьобаного високоякісного сатину-напірника і врятують алергіків і найкращі для сну дітей. Взяли собі на замітку.
Ознайомитися можна тут.

Новини партнерів

?