Головний кінофестиваль країни оголосив стрічки і спеціальну гостю. 
Нею стала легендарна акторка… Катрін Деньов. Уявляєте?! Десятий Одеський міжнародний кінофестиваль, який пройде з 12 по 20 липня, відвідає француженка, улюблена мінімум трьома поколіннями українок. Вона отримає почесну нагороду ОМКФ – «Золотого Дюка» за внесок у кіномистецтво. Окрім того, в межах фестивалю акторка особисто представить міні-ретроспективу фільмів, найзнаковіших для своєї кар’єри, а також проведе майстер-клас.

Катрін Деньов – не єдина зірка, яка відвідає ОМКФ. Зокрема, вже відомо про приїзд актриси Роуз Макгоуен та британського режисера Майка Лі.

Загалом на фестивалі очікується понад 100 кінопоказів

Цьогоріч глядачів ювілейного ОМКФ очікує безліч ексклюзивних прем’єр зарубіжних та українських фільмів, зіркових гостей, майстер-класів від провідних світових професіоналів кіно, а також традиційний грандіозний open-air кіноперформанс на Потьомкінських сходах – легендарної стрічки “Козаки” виробництва MGM у супроводі симфонічного оркестру. Загалом на фестивалі очікується понад 100 кінопоказів.

Багато з нас вважають, що відвідати таку грандіозну подію можуть лише причетні до кіно – актори, режисери, продюсери. Насправді це може зробити кожен, хто придбає фестивальний абонемент. Окрім доступу до всіх знакових подій ОМКФ, власники абонементу отримують приємні знижки та бонуси в ресторанах і кафе Одеси. Ознайомитися з усіма можливостями абонемента можна на сайті фестивалю.

Рубрика: 

Новини партнерів

?