Контроль ваги, води, місячних, алкоголю, тиску, навіть сну і дихання – завантажили 9 мобільних додатків для здоров'я. Перевірених. 
«Еппстори» та «андроїди» придумують їх десятки, встигай лише стежити. Одних тільки «мобільних фітнесів» – це не для нас, ледащJ – до кольору-до вибору. Ми не ЗОЖ-фанати і не ранери (марафони не бігаємо), ми за спокійне зважене здорове життя. Саме такі додатки собі й придивлялися – щоб більше рухатися, як з «крокоміром» (давно користуємося, як і ви, напевно), щоб... ой, у нас багато таких "щоб":)

Щоб не забувати пити воду
Є два найпопулярніші додатки Waterbalance і Water drink reminder. Кажуть, що їх скачали вже мільйони дівчат – 1,5-2 літри води в день, так-так. Перший додаток вас проанкетує, встановить режим пиття, нагадуватиме про пропущену шклянку і навіть хвалитиме за сумлінність. Другий додаток дозволяє ще й порівнювати кількість випитих напоїв та їх вплив на ваш організм.

Щоб не ходити в спортзал
З додатком 7 Minute Workout качати прес і попу можна вдома – ефективно і за 7 хвилин. Програма сама формує вам кількість і вид занять залежно від ваших фізичних даних (їх треба внести). Кожне тренування складається з 12 вправ по 30 секунд. До того ж, для їхнього виконання не потрібен жоден інвентар. Навіть спортивний одяг.

Щоб контролювати цикл місячних
Завантажуєте додаток LoveCycles, вводите дату попередніх місячних, свої фізіологічні дані, і програма прогнозує цикл на найближчі місяці і навіть найкращі дати для зачаття. А якщо це таки станеться і ви зафіксуєте в календарі, то автоматично завантажиться новий додаток (у буквальному і переносному значенні:) – «Я вагітна».

Щоб вивчати свій сон
Додатки Sleep time і MotionX 24/7 аналізують цикли сну, вимірює серцевий ритм і, якщо запрограмуєте, може розбутити вас саме у фазі неглибокого сну – найкращій для прокидання. Як він це робить, не уявляємо. Але з ним ніби-то прокидатися значно легше.

Щоб не набирати вагу
У додатках Lifesum, Calorie Counter & Diet Tracker чи Human треба фіксувати все, що з'їли і що приблизно робили за день. Вони лічать оптимальну кількість калорій для вашої ваги і стилю життя, кількість жирів-вуглеводів у запіканці на обід, видадуть повне досьє на кожен продукт у маркеті (достатньо прикласти штрих-код), а увечері поставлять вам тверду п'ятірку за правильне харчування. Якщо, звісно, воно було таким.

Щоб не сп'яніти
Додаток так і називається – Alcotester. Для власників авто – справжня знахідка, бо ця розумна програма визначить і ступінь сп'яніння і час, потрібний для витверезіння. Розраховує все за віком, статтю, вагою, видом алкоголю та кількості випитого. А ще покаже норму для країни, в якій ви зараз знаходитеся.

Щоб міряти тиск
Blood Pressure Diary – це такий собі щоденних артеріального тиску. Вводите дані щодня, і він сам вибудовує графік ваших «скачків» та проблемних днів – тільки-но бачите серйозні відхилення, мерщій до лікаря.

Щоб дихати на повну
Щодня ми маємо зробити 23 тисячі подихів, додаток Breathe+ вчить дихати правильно, глибоко – так, аби киснем наповнилася кожна клітинка. Кілька хвилин мобільного тренінгу обіцяють наповнити легкістю. Принаймні, відновити бездиханне тіло після аврального дня.

Щоб відпочивали очі
Додаток Vision потрібен усім, хто годинами працює за комп'ютером. У ньому є ігрові тести, аби виявити порушення зору, весела інтерактивна гімнастика для очей, практичні поради і кумедні нагадування типу «відірвись від екрану, закрий очі».

Є ще багатофункціональний Health – майже як медична карта, куди можна вводити аналізи, реакції, історії хворіб, синхронізувати її з іншими додатками (кардіо чи тим самим тиском). Класна штука. Але, сподіваємося, нам поки не знадобиться – з вище переліченими додатками ми не збираємося хворіти)

Новини партнерів