Yves Rocher до літа випустив нові засоби для корекції обличчя з хайлайт-ефектом: пудру-дует, стік-хайлайтер і рідкий косилер.

У всіх трьох засобів – 86% інгредієнтів натурального походження, вони не містять складників тваринного походження і вважаються веганською косметикою.

Пудру-хайлайтер дует також можна використовувати для контурингу

ПУДРА-ХАЙЛАЙТЕР ДУЕТ
Вона дозволяє створювати акценти у макіяжі та самостійно регулювати інтенсивність завдяки комбінації світлого та темного відтінків. Її світловідбивні пігменти візуально вирівнюють тон та освіжають колір обличчя: світлий перламутровий відтінок надає шкірі природного сяяння, а темний створює ефект легкої засмаги. Пудра-хайлайтер дует представлена у двох відтінках: золотий і бронзовий.

Як наносити. Пудру-хайлайтер накладають на виступаючі частини обличчя (вилиці, спинку носа та на підбрівну кістку) за допомогою пензля для макіяжу. Пудру також можна використовувати для контурингу. Спочатку нанесіть темний відтінок на зони, які хочете скульптурувати (під вилиці, на вилиці та по лінії росту волосся на чолі). Світлий відтінок хайлайтера – на спинку носа, підборіддя, яблучки щік та арку Купідона. Контрастна техніка надасть свіжості та природного сяяння завдяки грі світла та тіні.

Стік-хайлайтер Yves Rocher представлений у двох відтінках: рожевому і бронзовому

СТІК-ХАЙЛАЙТЕР
Має безумовні переваги. Перша: кремова нелипка текстура тане на шкірі, легко розтушовується кінчиками пальців та забезпечує рівномірне й невагоме покриття. Друга перевага: стік-хайлайтер миттєво освіжає колір обличчя своїм ефектом м'якого сяяння. Третя перевага: компактна форма стіку. Четверта і дуже важлива перевага – натуральні компоненти, збагачені двома цілющими оліями – олією моной і кокосовою олією. Стік-хайлайтер представлений у двох відтінках: рожевому і бронзовому.

Як наносити. На виступаючі частини обличчя (вилиці, спинку носа та на підбрівну кістку) за допомогою стіка або кінчиками пальців. Щоб сяяння було більш виразним, спочатку наносьте стік-хайлайтер, а потім – пудру-хайлайтер дует, буквально кілька штрихів пензлем.

У 96% тих, хто вже скористався консилером, помітне зменшення темних кіл та недосконалостей шкіри

РІДКИЙ КОНСИЛЕР ЕФЕКТ СЯЯННЯ
Новинка Yves Rocher приховає ознаки втоми та надасть шкірі свіжого та відпочилого вигляду. А все завдяки активному рослинному інгредієнту – волошці та волошковій воді, відомій своїми унікальними заспокоюючими та розгладжуючими властивостями. До речі, волошку Yves Rocher застосовує в своїй косметиці ще з 1972 року.

Завдяки легкій флюїдній текстурі та високій концентрації світловідбиваючих пігментів, консилер забезпечує натуральне покриття, ефективно вирівнює тон шкіри, маскує недосконалості та надає шкірі навколо очей природного сяяння. У 96% тих, хто вже скористався консилером, помітне зменшення темних кіл та недосконалостей шкіри (рубців, чорних цяток, висипань тощо).

Як наносити. За допомогою аплікатора консилер накладають безпосередньо на шкіру навколо очей або на область недоліків. Розтушуйте його подушечками пальців або пензлем для коректора, аби покриття виглядало максимально природним. Для більш щільного покриття повторіть нанесення. Для отримання оптимального результату використовуйте продукт самостійно або перед застосуванням тональної основи.

Для більш сяючого погляду і більш ефективного приховування темних кіл нанесіть консилер під очі, утворюючи уявний перевернутий трикутник. Зафіксуйте консилер компактною пудрою «Нуль недоліків» – така в Yves Rocher теж є:)

Новини партнерів

?