5 порад для гарної форми грудей: від чашки до застібки. 
Наближається ж сезон відкритих суконь та глибоких декольте, а 80% жінок (україночок теж) вибирають білизну неправильно – це офіційний факт, який виявили під час міжнародного дослідження причин захворювання грудей. Звідси і ті ж захворювання, і не дуже апетитний вигляд жіночих принад. Ми хочемо бути здоровими і впевненими, що невеличкий перший розмір не «потоне» в чашці, а третій-четвертий не «випадатиме» з усіх країв:) І взагалі мріємо, щоб наші груди виглядали жіночно і гарно у будь-якому фасоні – і в мереживному бралетті, і в еротичному корсеті. Як цього досягти знають спеціалісти з білизни. Ні, не продавці-консультанти у магазинах – їхнє завдання продати, а кравці – ті, що шиють: їхнє завдання створити такий бюстгальтер, який жінка носитиме із задоволенням і вдячністю. Відповідно, знають про нього все. Так як Оля Михайличенко, конструктор білизни: вона не просто заснувала марку OlaNoche і винайняла спеціалістів, як це часто буває. Оля сама шиє бюстгальтери (щоправда, зараз вже залучає й інших кравчинь, бо виробництво росте) і знає значення кожної деталі: від правильної ширини бретелі до потрібної глибини чашки.

 

якщо ви не шиєте бюстгалтер на замовлення, то повинні навчитися його вибирати

Оля цитує слова своїх викладачів з конструювання одягу: є дві речі, які повинні бути пошиті чітко по фігурі: чоловічий костюм і жіночий бюстгальтер. І якщо ви не шиєте його на замовлення, то повинні навчитися вибирати.

Правило перше. Спочатку визначаємо потрібний розмір пояса (об’єм тіла під грудьми, тобто низ бюстгальтера) і лише потім вибираємо об'єм чашок, а не навпаки. Це пояснюється тим, що різниця в розмірах пояса більш істотна і складає близько 5 см, а чашки лише 2,5 см. Саме на пояс припадає 90% підтримки бюстгальтера і лише 10% на бретелі, тому він є ключовим при вимірах. Є єдиний нюанс, за кравецьким досвідом Олі: при широкій спині і маленьких грудях орієнтуватися потрібно все-таки на розмір чашки, а подовжити пояс можна за допомогою бра-екстендера – це причіпні застібки.
Ну і не зайве нагадати, що під час примірки (та й носіння) пояс має бути розташований на спині виключно горизонтально і не «підстрибувати» у місці бретельок.

Правило друге. Точний розмір бюстгальтера визначається двома мірками: об’ємом вищезгаданого пояса і об’ємом найвипуклішої точки грудей. Наприклад, об’єм під грудьми 75 см, об’єм самих грудей 92 см. Мінусуємо більше від меншого, маємо різницю 92-75 =17 см. Далі за загальноприйнятою таблицею розмірів знаходимо свої виміри: виходить 75С або 3 розмір.
Варто знати, що деякі розміри є взаємозамінними, їх ще називають паралельними: це найближчий до вашого розмір за поясом чи чашкою. В примірочну можна їх теж взяти, щоб відчути різницю і побачити, який саме краще сидить і тримає груди.
До речі, нагадує Оля, з кожною зміною жіночого тіла (вагітність, схуднення, вік) змінюється й розмір білизни: груди мають вміщатися у чашку, а не «випирати», наче тісто з діжки.

Правило третє. Під час примірки застібаємо ліфчик на крайній правий гачок. Пояс від носіння розтягуватиметься, і тоді ви зможете його підтягнути, змістивши застібку вліво. Для великого розміру бюсту краще 3-4 ряди гачків, щоб груди мали максимальну підтримку.

Правило четверте. Кісточки повинні бути розташовані одразу під грудьми, оскільки будь-який тиск на молочні залози може закупорювати молочні залози і викликати мастит. Кісточками при невеликих грудях, відзначила Оля, краще не зловживати: «Я надаю перевагу бралеттам – м’яким чашкам з мережива чи текстилю, а кісточки використовую лише в еротичній лінійці OlaNoche – вона для спокуси і побачень».

Правило п’яте. Чим більші груди, тим ширшими мають бути пояс та бретелі. Вузькі вагу грудей не триматимуть, перетискатимуть тіло і порушуватимуть кровообіг. При правильному регулюванні довжини, вчить Оля, бретельки повинні бути злегка натягнуті так, щоб між ними і тілом можна було вільно просунути палець.

 

З усіх гарних фасонів для щоденного носіння краще обрати той, що максимально відтворює природню форму грудей

Не правило, але важливий момент при виборі бюстгальтеру – форма грудей. Всі виробники відшивають свою білизну з огляду на класичну округлу. Такій справді підходять всі фасони і, особливо, модні зараз бралетти. Але як правильно підібрати ліфчик для некласичних форм?

Для асиметричних грудей Оля радить моделі з внутрішніми «кишеньками», куди можна сховати додатковий вкладиш і компенсувати різницю між грудьми. Але підбирати білизну потрібно виключно під розмір більшої груді.

Для грудей конічної (загостреної) форми підійдуть бюстгальтери з контурними чашечками (широкою перемичкою посередині), з пуш-апом, бандо з кісточками, а також спортивний і бюстгальтер-мінімайзер (з високими закритими чашками).

Є ще так звана форма «омега» (від перевернутого символу Ω), її здебільшого мають великі груди розміру D і більше. Для таких рекомендуються цупкі нееластичні чашки, що складаються з трьох-чотирьох частин, а також ліфи з повнорозмірними чашечками. Якщо соски при цьому сильно спрямовані в сторони, виручать моделі зі спеціальними підтримуючими вставками, з вузькою перемичкою, а також чашечки з цупкої нееластичної тканини.

Груди з пласкою верхньою частиною (яка з'являється у більшості жінок після годування чи втрати ваги) варто придивитися до контурних бюстгальтерів (в чашечках яких є тонкий шар поролону) або до бюстгальтерів з пуш-апом.

Випуклу форму обвислим грудям (на жаль, теж закономірна форма з віком або після багатьох годувань) «повернуть» цупкі чашки з кісточками.

 

Колись хтось із відомих жінок провів паралель: яка білизна, таке й життя

З-поміж усіх гарних фасонів для щоденного носіння краще обрати той, що максимально відтворює природню форму грудей: не надто піднімає їх і не стискає. У цьому сенсі дуже виручають ті ж бралетти. У них нема кісточок, пушапів, але завдяки особливому крою вони м’яко підтримують груди і вдало коректують їхні натуральні обриси, пояснює Оля. Тим паче, вони шиються з мережива, атласу, шовку і зовсім не виглядають як буденна білизна – не соромно у будь-який момент роздягнутися:) Якість тканини, наголошує Оля, ще один важливий чинник при виборі бюстгалтера: штучні китайські «батисти» (оті на базарах) створюють грудям парниковий ефект, не поглинають піт, шкодять шкірі і здоров’ю.    

Взагалі, ліфчик може бути на тілі максимум 12 годин в день. Страшна хвороба "ракова пухлина" часто буває й серед тих, хто носить його цілодобово, молочні залози мають відпочивати. Також, ділиться знаннями Оля, ліфчик (якщо часто його носити) в середньому служить 1,5-2 роки. Прати його потрібно після чотирьох-п'яти одягань, бажано руками або в спеціальному мішечку на холодному циклі, щоб не втрачав форму.
Ну і не відмовляти собі у гарному бюстгальтері. Колись хтось із відомих жінок провів паралель: яка білизна, таке й життя. Робімо своє життя красивим, а груди… принадливими)

 

Фото OlaNoche, Pinterest, а також з відкритих джерел

Новини партнерів