Три затемнення, п’ять планетних ретроградів і одне сонцестояння – червень, дівчата, буде пі-пі-пі який веселий:)
Але нас не злякаєш! Пережили «веселу» весну, то переживемо ще півтора місяці так званого «коридору затемнень» – фактично, з 1 червня по 12 липня. Тим паче, ми про всяк випадок начиталися астропорад – навіть жартівливу про шапку з фольги, яку треба носити весь червень «для захисту мозку від зовнішніх впливів». Але краще увімкнути розум і сприймати все з почуттям гумору.

АСТРОКАЛЕНДАР ЧЕРВНЯ
В перший місяць літа зорі віщують аж 8 подій, вплив яких триватиме ще тиждень до і після кожної дати. 

Готуємося філософськи сприймати затримки і форс-мажори з документами, поїздками, рішеннями

5 червня буде Місячне затемнення, але відчуватиметься воно вже з першого дня червня, особливо Близнюками, народженими з 3 по 9 червня, Стрільцями (народженими 4-11.12), Дівами (5-10.09) і Рибами (3-7.03). Затемнення стане для них вирішальним і визначить «напрямок» життя на найближчі півтора роки.

До 15 червня триває ретроградна Венера, планета кохання і краси. І поки вона не повернеться на «путь істиний», всі нові залицяння завершаться після першої ж кави, а не в рагсі, а всі процедури краси (навіть чистка лиця) – несподіваними результатами, аж до ризику себе взагалі не впізнати у дзеркалі:)

З 18 червня починається ретроградний Меркурій. Хто в нього вірить, той ще раз повторить веселе пі-пі-пі) І філософськи сприйматиме затримки і форс-мажори з документами, поїздками, рішеннями, приготується до типової для ретроградного Меркурія фрази «я зовсім не те мала на увазі» і знову відкладе покупку вілли на Мальдівах:) Бо це найгірший час для великих витрат. На тій віллі потім знайдеться якась пліснява або три власники, яких «забули» вказати в угоді про купівлю-продаж:)

21 червня за планом Сонячне затемнення і літнє сонцестояння. Перше нам дається для очищення: дому, шафи, теки з документами, жорсткого диску, 19 566 фото в телефоні, кишечника, думок і списку коханців. Друге – щоб скласти план, як в тій чистоті жити далі.

До кінця червня триматимуть свій ретроградний шлях Юпітер, Сатурн і Плутон. Вони вже кілька місяців «крутяться» задом наперед, і якщо ви так і не відчули дивного потягу до ранньої лірики Петрарки замість чергового фінзвіту, то й слава Богу – не забивайте собі плутонами-сатурнами голову.

5 липня станеться ще одне Місячне затемнення, але про нього вже у липні – переживемо спершу червень:)

В червні треба запастися терпінням, персеном і коньячком для легкості світосприйняття

ЩО РОБИТИ І НЕ РОБИТИ ПІД ЧАС ЗАТЕМНЕНЬ
Найближчі 30 днів, кажуть астрологи, буде, як в ПМС:) Емоції загострюватимуться, бажання змінюватимуться, а зірки можуть підкидати немало сюрпризів – це як ніби невчасно закінчилися «прокладки». Ще «оживуть» примари минулого: кохані, «друзі», колеги, боржники, ображені – всі колишні, з якими ще є якийсь незавершений гештальт. Хороший час його нарешті закрити.

Але період затемнень – не найкращий час:

  • чіпати те, що від найменшого руху буде смердіти, і зважати на плітки і чиїсь бзіки – вони точно будуть, бо в такі періоди активізуються усі «місцеві божевільні»;
  • знову самовдоволено дорікати чоловікові «А я казала!» – дуже великий ризик його «увірваного терпцю»;
  • купувати техніку і нерухомість навіть зі знижкою 90% і тим паче не позичати для таких «вигідних» оферт гроші – затемнення і ретрогради дуже «люблять» ламати техніку і з «мутити» з грошима;
  • писати з опалу заяви про звільнення, розлучення, зміну громадянства і взагалі про щось кардинально-революційне – в липні, коли припиниться астрокарусель, самі здивуєтеся: «А що це за дурість зі мною трапилася? Гіпноз?»;
  • ігнорувати все, що написано дрібним шрифтом, в інструкції до тостера також – інакше згорить при першому ж увімкнені або неприємно здивує при другому читанні.

Ми в редакції все-таки вирішили підготувати шапки з фольги:) І заодно запастися персеном і коньячком для легкості світосприйняття. Головне, не спитися:)

А якщо це не допоможе, то маємо фахові поради психолога, як заспокоїтися в будь-якій непростій ситуації – читайте тут: https://ukrainky.com/article/ya-ne-mozhu-zaspokoyitys-shcho-robyty.

Фото: репродукції картин Альфонса Мухи.

Рубрика: 

Новини партнерів

?