Так, щоб не виглядати, наче в одязі з чужого плеча.
Бо надмірно вільні светри, пальта, жакети, сукні з поверненням весни знову повертаються в магазини, напрошуючись і в наші шафи. Але більшість з нас не ризикує в них вбратися, хоч і хочеться, коли дивишся, як стильно такі речі сидять на «стрітстайлівських» дівчатах. Боятися оверсайзу не варто, запевняє наш консультант, стиліст і власниця імідж-студії New Style Ольга Леоні. Незважаючи на об'ємність, він візуально вас не збільшить. Навпаки, такий одяг вдало приховує недоліки фігури і навіть додає стрункості. Якщо, звісно, правильно його обирати і поєднувати.

По-перше. Одягайте за раз не більше однієї речі оверсайз і тільки з вузькими речами: спідницею-олівцем, джинсами-скіні, брюками-«цигарками». Таке «протиставлення» врівноважує силует і робить вас ніби тоншими.

 

Великуватий одяг виглядає дещо неформально, «розслаблено»

По-друге, поєднуйте оверсайз з аксесуарами і прикрасами чітких форм: прямокутною сумкою, взуттям з вузьким носком, довгими сережками чи чоловічим годинником. Великуватий одяг виглядає дещо неформально, «розслаблено», тому безформні лінії (на кшталт м'якої сумки чи рюкзака) лише підсилять таке враження, аж до певної недбалості.

По-третє, одяг оверсайз рятує тих, у кого фігура «яблуко» чи «прямокутник» – без вираженої талії чи з животиком. Вільні сукні, светри, сорочки сховають ці особливості статури. Але якщо у вас масивний верх (великі груди, широкі плечі), то з таким фасоном треба бути обережною, щоб не перетворитися на ходячий квадрат. Невисоким дівчатам оверсайз бажано носити з взуттям на підборах, аби не бути схожою на дівчинку в одежі старшої сестри.)

І, по-четверте, ризикуйте і експериментуйте: почніть наодинці біля дзеркала з чоловіковими светрами та жакетами – це ж той самий оверсайз)