Зробила і відверто розказала, де, як, скільки це коштує і чи воно того варте.
От тільки не треба зараз манірно-осудливо фікати, бо йдеться не про силіконові качині губи, а про омолодження своїх, природних.

Зрештою, у "силіконі" (точніше, філерах) нічого поганого теж нема, якщо це в міру, виключно для корекції форми чи об'єму і зроблено професійним досвідченим лікарем-косметологом. Саме до такого ми й звернулися – до Тетяни Кобець, власниці косметологічного центру KeyMed, лікаря дерматолога-косметолога, у якої п'ятнадцять років досвіду і записи на місяць вперед не лише на губи, а й обличчя і тіло. Проте корекція губ, каже сама Тетяна, одна з найпопулярніших процедур.

Нашій редакторці корегувати, власне, було нічого – на форму губ не скаржилася, за розміром не гналася. Непокоїло інше – перші зморшки навколо контуру. Помічали ж, напевно, й у себе вже. У когось вони з'являються аж після 45-50, у когось уже в тридцять, як борозенки, – все залежить від міміки. У нашої редакторки вона рухлива, і рік по року «відкладається» у зморшках-пір'ячках. От для того, щоб їх попередити чи зменшити, вже давно, виявляється, розробили таку процедуру, як корекція контуру губ, або контурна пластика препаратами гіалуронової кислоти.

 

Ефект тримається рік, коштує процедура 3 000-4 500 гривень, залежно від проблеми

«Це не «надути» губи, – підкреслила Тетяна Кобець на консультації. – Це передусім омолодити шкіру навколо них і, скажу так, зафіксувати, зробити чіткішим контур за допомогою спеціального препарату. В його основі загальновідома гіалуронова кислота. Вводиться тоненькою голкою навколо губ і, мов каркас, окреслює і підтягує їх. Зморшки розгладжуються, шкіра тонізується і стає значно молодшою».

Ефект тримається рік, коштує процедура 3 000-4 500 гривень, залежно від проблеми. «Власне, ціна мене не лякала – вона цілком посильна, а в перерахунку на рік і поготів, – зізналася наша редакторка. – Хвилювало трошки інше: чи боляче, чи дуже видно, чи можна одразу в люди, чи помітять подруги і що скаже чоловік». За словами Тетяни Кобець, процедура робиться зі знеболенням, триває максимум годину, після неї два-три дні можливий набряк – усе-таки підшкірне втручання, у місцях введення голки, звичайно, можливий синець, потім губи повертають свою природну форму, але стають пружними, наповненими.

 

зморшки зникли – не ті, що від посмішок, а ті, які з віком не прикрашають. і загалом губи стали... соковитими, майже як у 20 років

«Так і є, – поділилася редакторка. – На губи нанесли знеболювальний гель, почекали хвилин двадцять, поки він подіє, а потім я просто заплющила очі, щоб нічого не бачити:) Звичайно, я відчувала, що з моїми губами щось роблять, але все терпимо і швидко. Рука ж у лікаря набита. Легкий набряк з'явився одразу, тому я подумки подякувала собі за завбачливе рішення зробити процедуру в п'ятницю ввечері, напередодні вихідних, та ще й коли чоловік у відрядженні. Відсиділа ці дні вдома, хоча виходила і в магазин, і на базар – люди, принаймні, не сахались. Навпаки, набряк був дуже еротичним:) – губи майже Анджеліни Джолі і, відверто кажучи, не заперечувала б такі залишити. Але тоді б це була не я. А так і колежанки, і колеги мне в понеділок упізнали, деякі вдивлялися уважно, мовляв, щось змінилося, але незрозуміло що. «Посвіжішала якось. Виспалась нарешті?», – питали. Чоловік, повернувшись з відрядження, взагалі б не помітив, якби я не зізналася, але цілуватися брався охоче – «щоб розкуштувати різницю»:) Очевидної й справді нема, але зморшки зникли – не ті, що від посмішок, а ті, які з віком не прикрашають, і загалом губи стали... соковитими, майже як у 20 років. Це класна омолоджуючі процедура, яку зараз роблять майже всі зірки, але не зізнаються, а приховують за кокетливим «це все поцілунки і чудодійний крем». Я не приховую і наступного року повторю».

 

 

До речі, омолоджуючі процедури є і для шкіри навколо очей, і для шиї та декольте, і для рук – зон, які найбільше виказують наш вік. Усі чули про «уколи ботоксу», каже Тетяна Кобець, але мало хто знає, що насправді є цілий напрямок антивікової косметології: ін'єкційної – мезотерапія, біоревіталізація, біоремоделювання Profhilo, векторний ліфтинг та апаратної – електропорація, мікротокова терапія, радіохвильовий ліфтинг, фотоомолодження. Вони діють м'яко, делікатно, не перетворюючи обличчя на застиглу маску. Якщо якусь із цих процедур спробуємо, обов’язково чесно розповімо. Бо хочемо, щоб українки були гарними і доглянутими у будь-якому віці.

Рубрика: 

Новини партнерів