Одеський міжнародний кінофестиваль цьогоріч пройде з 12 по 20 липня. 
І це буде ювілейний фестиваль – десятий! Особлива дата, зрозуміло, позначиться й на його програмі – ще більш насиченій і цікавій. 

Під час дев'яти днів ОМКФ знову відбудуться ексклюзивні прем'єри фільмів, майстер-класи від провідних світових кінодіячів, урочисті церемонії відкриття і нагородження номінантів, вечірки та професійні кінозаходи.

Зокрема вже відкрито акредитацію на секцію Film Industry Office – це платформа для професійної комунікації, підтримки та розвитку українських кінопроектів та кіноіндустрії в цілому, а також для презентації української кіноіндустрії міжнародному співтовариству за участю дистриб’юторів, байєрів, інвесторів, кінозакладів тощо.

Вже заявлено й про грандіозний кіноперформанс просто неба – на Потьомкінських сходах під час ОМКФ буде показано легендарну стрічку “Козаки” виробництва MGM у супроводі симфонічного оркестру.

найкращі фільми ОМКФ за результатами голосування отримують нагороди

До речі, вже розпочато продаж фестивальних абонементів, які дають можливість долучитися до головної кіноподії літа та самому стати арбітром ювілейного ОМКФ. Адже саме глядачі обирають найкращі фільми Міжнародної та Національної конкурсних програм, які за результатами голосування отримують головні нагороди фестивалю.

Власники Фестивальних абонементів традиційно візьмуть участь у програмі лояльності ОМКФ, отримають знижки та приємні бонуси в ресторанах і кафе Одеси та зможуть скористатися безкоштовним шатлом, який курсує між локаціями кінофестивалю.

Ознайомитися з програмою, умовами абонементу та можна на сайті ОМКФ https://oiff.com.ua. І обов’язково відмітити себе хештегом #ябудунаомкф:)

Рубрика: 

Новини партнерів