Чому жінки обирають Bright Crystal від Versace.

Туалетна вода Versace Bright Crystal вже декілька років зберігає лідерські позиції в усьому світі за кількістю продажів. Секрет популярності цієї туалетної води серед жінок складається з декількох інгредієнтів.

По-перше, цей фруктово-квітковий аромат є універсальним. Він гармонійно поєднується з будь-яким стилем від спортивного до ділового.

По-друге, незважаючи на те, що аромат було розроблено як літній, багато жінок відзначають, що навіть в будь-яку іншу пору року його квітковий аромат несе гарний настрій та нагадує про теплі романтичні вечори. Тому навіть взимку жінкам подобається занурюватися в квітковий букет парфуму.

По-третє, самі парфумери Версаче, які розробили цю композицію, визнають її дуже вдалою, адже вона личить майже всім жінкам, а спокійні квітково-фруктові нотки настільки ненав’язливі, чисті та легкі, що подобаються всім без виключення.

Легкий та ніжний парфум з теплим мускусним шлейфом – головний секрет, чому жінки люблять цей аромат

Туалетна вода Брайт Кристал дарує відчуття свіжості літніх вечорів завдяки аромату цитрусових плодів, які є верхньою нотою парфуму, створює романтичний настрій завдяки більш солодкому аромату магнолії та півонії, зваблює та огортає ніжністю завдяки солодкому аромату лотоса.

Легкий та ніжний парфум з теплим мускусним шлейфом – головний секрет, чому жінки люблять цей аромат. Туалетна вода упакована в традиційний для Версаче чарівний флакон, який підкреслює вишуканість та індивідуальність його власниці.

Рубрика: 

Новини партнерів