«Плейбой під прикриттям», «В обіймах брехні» і ще три класні прем’єри березня, які мусово подивитися. 
Перший місяць весни потішив класними стрічками – і дитячий мультик, і сімейна пригода, і трилери, і комедії – всі, до речі, демонструються в Україні завдяки кінопрокатній компанії VOLGA UKRAINE. Отож складайте план переглядів.

3 21 березня вже в прокаті:
Трилер «В обіймах брехні»
лауреата «Оскару» Ніла Джордана з неперевершеною Ізабель Юппер і талановитою Хлоєю Грейс Морец. Після фільму двічі подумаєш, перш ніж зайти на філіжанку кави в гості до незнайомої людини…

Кримінальний трилер «Час відплати» з Ніколь Кідман та Себастіаном Стеном. Стрічку зняла американська режисерка Карін Кусама, володарка премії Канського кінофестивалю за Приз молодіжного журі, а Кідман за роль у фільмі була номінована на премію «Золотий глобус» як краща виконавиця жіночої ролі в драмі.

 

З 28 березня
Комедія «Плейбой під прикриттям»
від автора хітів «Superнянь 1, 2» та «SuperАлібі» Філіппа Лашо розповідає про Нікі Ларсона – супердетектива та найкрутішого тілоохоронця в світі. На нього чекає небезпечна місія – знайти викрадений парфюм, що робить привабливим для протилежної статі будь-кого, хто ним користується. І тут починається найцікавіше і найсмішніше…

 

А ті, хто ще не сходив на чудовий мультик «Королівський коргі» про кумедного бешкетника Букінгемського палацу (в прокаті з 7 березня) і зворушливу сімейну стрічку «Пригоди Мії та білого лева» про дивовижну дружбу (в прокаті з 14 березня) – мерщій у кінотеатри, отримаєте справжнє задоволення!

Дякуємо кінопрокатній компанії VOLGA UKRAINE за надану інформацію.

Рубрика: 

Новини партнерів