5 способів нетрадиційно подати традиційні новорічні страви.

Спитаєте для чого? Бо хочеться, щоб красиво і святково. Хочеться здивувати тих, хто збереться за столом. І не хочеться мити потім гору тарілок, блюд і креманок. Якщо вам також, то беріть на замітку.

Салати у склянках
Шуба, олів'є, навіть капрезе чи «Мімозу» можна викласти порційно у невеличкі склянки для води або креманки для морозива. У гарних ресторанах або модних фуршетах подають ще й рюмочках чи фужерах – тих, що одноразовий посуд в ашанах і епіцентрах. Готується саме на кількість гостей (з невеличким запасом) – щоб без переїдання, скисання і викидання потім.

 

 

Закуски на дошці
На великій і з дерева. Такий середземноморський спосіб подачі дійшов вже до нас і зараз дуже затребуваний на різних заходах. Викладати можна все, що завгодно: сири, м'ясну нарізку, оливки, овочі. Кладеться вздовж стола – кожен частується чим хоче без отого «передайте тарілочку з огірочками».

 

 

Все на всьому
«Безвідходний» спосіб: чіпси, крекер чи «попки» багетів (булочок), виделки, палички, щіпці, паперові чи вафельні конвертики – замість салатниць можна використати будь-що.

 

 

Асорті зі шпажок
Теж варіант для прояву фантазії. Хочеш компонуй «салатний набір», хочеш – фруктовий десерт. Виглядає апетитно, розмаїто і їсти зручно: схопив, ковтнув, не миєш посуд.

 

 

«Заверталки»
Фактично, це нова форма канапок без хліба або з його замінниками (млинцями, лавашем) чи тонко нарізаними овочами (огірок, капустяний листок, навіть хамон). Теж все порційно, оригінально і замотувати можна все.

Новини партнерів