1000 і 1 весняна ідея від оновлених магазинів JYSK.
Представляти цей данський бренд нема сенсу – в JYSK за рушниками, подушками, вазочками, стелажами і прикольними штучками для ванни чи шафи ходить, напевно, кожна третя українка. Мешканки Києва, Житомира, Одеси, Харкова, Дніпра, Сум і ще десятка українських міст, де відкриті магазини мережі, точно ходять. А тепер там, швидше за все, поселяться:) І це не зовсім жарт – маємо дві цілком об’єктивні причини.

Перша: навесні JYSK розпочинає оновлення формату своїх магазинів. В Києві та Одесі вони вже запрацювали в новому концепті 3.0, а незабаром «підтягнуться» й магазини в інших містах. І це не просто черговий ремонт – це новий простір, вдосконалений для нашої зручності і можливості вживу побачити ще більше асортименту. Для весняно-літнього сезону JYSK підготував безліч новинок: нова постіль, штори, декор, меблі, стелажі, різні «гаджети» для зберігання і впорядкування шухляд і речей – очі розбігаються.

15% товарів, представлених у мережі, – українського локального виробництва

Друга причина «оселитися» в JYSK – спеціальні зони з готовими інтер'єрними рішеннями і куточки, вже оформлені в модних цієї весни стилях і кольорах. Таке враження, що ти потрапляєш у готову кімнату і хочеш або залишитися в ній або сказати «Запакуйте мені все, як тут»:) Особливо закохують створені після оновлення магазину «зони відпочинку» з дачних і садових меблів: набори столиків, диванів і підібрані до них подушки, ковдри, матраци, посуд – бери і одразу перевозь собі на дачу.

 

у травні JYSK відкриватиме загалом п’ятдесятий магазин в Україні

Особисто ми потонули в цьому розмаїтті під час журналістської «ревізії» і, відверто кажучи, ледь зосереджувалися на розповіді нашого «гіда» – Євгена Іваниці, виконавчого директора мережі в Україні. Але кілька цікавих фактів все ж запам’ятали: минулого року JYSK відкрив в Україні ще 6 нових магазинів, у травні відкриватиме загалом п’ятдесятий і, що знаково, 15% товарів, представлених у мережі, – українського локального виробництва, уявляєте. Причому товари для сну, текстиль, кераміка, меблі від наших виробників продаються не лише у вітчизняних магазинах JYSK, а й у всіх країнах, де є магазини мережі – від Скандинавії до Казахстану. 

Фото JYSK

Рубрика: 

Новини партнерів