Що таке Hard Skills і які навички будуть затребувані у 2020. 
Про це та багато іншого розповіла Світлана Залужна, директор та співавтор альтернативної школи DEC Life School.
Hard Skills – це те, на чому будувалась система освіти останні 300 років, й те, що лежить в основі класичної шкільної програми. Діти отримують багато академічних знань (галузевих знань, які можна виміряти з допомогою екзамену), але майже не спроможні вийти за рамки свого мислення й зайняти проактивну життєву позицію. Чому так відбувається? Бо такі навички, як критичне й творче мислення, здатність нести відповідальність за свої рішення, у шкільному віці майже не розвивались. Самі ж академічні знання без розуміння, як їх застосувати у житті, й відповідних особистісних якостей і вольових компетенцій не мають великої користі. Але це зовсім не значить, що академічні знання не потрібні. Розвиток IQ – це лише один з елементів цілісного підходу в сучасній освіті, а не його самоціль. Уявіть, що буде через 5-10 років, коли більшість робочих процесів, в основі яких лежить Hard Skills, будуть автоматизовані й частина професій зникне?

Твердження, що роботи замінять людей, здається апокаліптичним, дуже малоймовірним й як мінімум далеким на часі. Але ми маємо погодитись, що до наших дітей ніхто з нас не жив в такому комплексному, непередбачуваному, повному змін та викликів світі VUCA. Роботи – це не обов’язково армія людиноподібних творінь типу “Софії”. Перш за все це програми зі штучним інтелектом, здатні накопичувати й аналізувати великі об’єми інформації, а також приймати рішення. Вони непомітні й вже давно присутні у нашому житті. Скажіть, давно ви користувались компасом? А як щодо навігації GPS? Чи наприклад, туристична галузь: зараз є велика кількість платформ та додатків, які практично знищили потребу в послугах агенцій-посередників. З допомогою інтелектуальних “помічників” ми з легкістю знаходимо найкращі маршрути, білети та місцевих гідів у будь-якому куточку світу. Це і є той самий штучний інтелект. Сьогодні є навіть програми, які на відстані діагностують хвороби, роблять складні хірургічні операції, наймають людей на роботу й навіть пишуть музику й створюють рекламні ролики! Звісно, у першу чергу масово роботизується праця людей, які виконують роботу за чіткими алгоритмами: роботи замінять працівників виробництва, поварів, офіціантів, кур’єрів. Потім новітні технології візьмуться за роботу бухгалтерів, іпотечних брокерів та юристів – це найбільш вразливі професії у найближчому десятилітті.

Здатність мислити нестандартно й пропонувати креативні рішення проблем стане ключовою навичкою майбутнього

Чому ж навчатися зараз, щоб знайти своє місце у світі зі штучним інтелектом? Це питання стосується не лише освіти дітей та пошуку й адаптації школами методик та нових форматів навчання, а й освіти дорослих. Відповідь, яка одразу спадає на думку – необхідно розвивати уміння й навички, якими не володіє комп’ютер. Звісно, йдеться не про те, щоб відмовлятися від отримання академічних знань й їх постійного поновлення, а про те, щоб зосередитися на розвитку так званих Soft Skills (“гнучкі” навички). В цьому році World Economic Forum показав навички, попит на які буде сильно зростати до 2022, серед них такі як: аналітичне мислення та інновації, активне навчання та побудова освітніх стратегій, комплексне бачення та здатність знаходити рішення в складних ситуаціях, емоційний інтелект. Це особистісні якості, які важко піддаються виміру та не враховані в стандартній системі: соціальні й вольові компетенції, сили характеру, емпатія, комунікабельність, креативніть, здатність працювати в команді, жити разом та створювати цінність для суспільства та ін. Всі вони фундаментально закладаються у дитинстві та юному віці. Ось чому так важливо враховувати все це, будуючи цілісну освітню траєкторію, яка дає шанси бути конкурентоспроможним на ринку праці.

Уявімо, що ми у 2030 році: всі процеси автоматизовані; роботи виконують усю механічну й частину інтелектуальної роботи; генеруються великі об’єми інформації, швидкість доступу до якої миттєва; потребу суспільства у нових професіях вже порівнюють з бумом по випуску смартфонів: щомісяця – запит на новий нетиповий “функціонал” і все вищі вимоги. Які компетенції в такому середовищі будуть найбільш затребуваними й дозволять бути ефективним?

Вже не перший рік бізнес-футурологи, які займаються прогнозуванням нових професій, говорять про ряд важливих навичок. Перш за все це критичне та креативне мислення, емоційний інтелект (в тому числі емпатія), пошук комплексного вирішення проблем й прийняття збалансованих рішень, уміння управляти людьми “м’якими” методами, комунікативність, ведення переговорів. Тому вже з дитинства важливо розвивати вміння працювати в команді та самостійно, амбіційність та рішучість, здатність приймати невдачі та нести відповідальність за свої рішення.

Розглянемо основні Soft Skills, які будуть затребувані у найближчі 5-10 років.
Критичне мислення. Це здатність робити неупереджені висновки на основі аналізу. Для цього важливо вміти чути протилежну точку зору, вміти абстрагуватися від свого попереднього досвіду. Тобто вміти ставити під сумнів вхідну інформацію й власні переконання чи запропоновану до вивчення догму. В бізнесі в цілому та в роботі команд ця навичка проявляється через готовність не лише діяти, а й водночас досліджувати свої дії, змінювати їх та створювати новий погляд на речі або змінювати свої дії. Основи критичного мислення закладаються ще в дитинстві, коли малеча у пошуках відповідей задає багато питань. Тому сучасна школа має постійно розвивати в дітях вміння задавати питання. На жаль, класичний підхід до освіти вбиває бажання ставити питання чи сумніватися в начебто “беззаперечних фактах”, які потрібно “просто запам’ятати”, замість того, щоб “ставити дурні питання”. Також ця навичка тісно зв’язана з розвитком уміння чітко донести свою точку зору і, аргументуючи, відстояти її. В нашій школі, наприклад, вже з 5 класу для учнів відкриті заняття з філософії та дебати.

Креативність. Здатність мислити нестандартно й пропонувати креативні рішення проблем стане ключовою навичкою майбутнього. Тут варто зазначити, що креатив часто плутають з поняттям творчості. Але це не одне й те саме. Кожна людина – творча, але не завжди креативна. Креативність – це здатність постійно й оригінальним чином продукувати нові ідеї для рішення конкретних проблем. Творчість же – спонтанні “осяяння”, які більш пов’язані з захопленням чи мистецтвом. Креативне мислення варто розвивати з дитинства, ставлячи перед дитиною конкретні задачі й направляти питаннями. Найкращий спосіб розвитку цього навику – проектна робота у супроводі викладача. Так тренується навичка пошуку рішення проблем, прийняття рішень й відповідальності за результат. Звісно, паралельно необхідно розвивати творчість, так як чим більший її рівень, тим оригінальніший результат креативного процесу ви отримаєте.
Також для розвитку креативності у дитини (як вдома, так і в школі) має бути творчий простір та умови для експериментів й пізнання себе. Це можуть бути творчі студії, місця, де передбачаються різні формати вільного спілкування. У дитини має бути право на помилку, свобода вибору і можливість зробити щось по-іншому, в інший спосіб і на свій розсуд. Серед мого оточення є багато дорослих, які свідомо змінюють щоденні звички, щоб мозок не «забував» створювати нові зв’язки.

Адаптивність. Вміння швидко знаходити вихід з нестандартної ситуації, знаходити оптимальний варіант рішення. Ця навичка не формується в умовах навчання «за інструкцією». На мій погляд, адаптивність – це про відкритість до нового, про здатність бачити складну ситуацію не як проблему, а як можливість розвитку. Сучасний світ – найкращий тренер з адаптивності, тому що саме життя штовхає нас до зони постійного розвитку. У сучасній школі адаптивність, як навичка, може розвиватися за рахунок нових форм навчальної діяльності, а також за допомогою дорослих (вчителів, менторів, тьюторів), які можуть допомогти дитині сформувати позитивне ставлення до змін в цілому.

Емоційний та соціальний інтелект. У сучасному розумінні лідерства, без розвитку цих типів інтелекту людина не здатна на реальні системні зміни та прориви. Якщо говорити в контексті школи, дитина має розвивати уважність та самоусвідомлення, співчуття до себе та інших, саморегуляцію, розуміння взаємозв’язків, вміння взаємодіяти з іншими, довіряти, мати змогу говорити відверто та без критики. Дитина має навчитися у школі розпізнавати свої емоції та емоції інших, рефлексувати, розуміти свою мотивацію й мотивацію інших, створювати міцні соціальні зв’язки – все це допомагає працювати в одній команді, робити спільні успішні проекти, знаходити потрібних людей й мотивувати їх до дії.
Високий емоційний інтелект став новим видом лідерства. Адже тільки розуміючи й “відчуваючи” свою команду, лідер здатен бути агентом змін. Тут також важливо розвивати емпатію (уміння співпереживати), міжкультурну та міжрасову толерантність, так як на часі глобальні міжнаціональні проекти, коли буде необхідно шукати спільну мову з людьми з різних культур і країн.

Life long learning. Філософія life long learning – здатність навчатися протягом усього життя. Цікаво, але це не навичка майбутнього, а реальність. Адже неможливо раз і назавжди чомусь навчитися. В наші дні освіта та розвиток – безперервний процес. Дітям вона має прививатися як культурний паттерн у школі та у сім’ї. Для цього дитині важливо чути про це, бачити, як навчаються та розвиваються усі дорослі, які її оточують. Наприклад, в наший школі є час для навчання вчителів, й учні бачать, як ми це робимо, або ми разом навчаємось чомусь новому, демонструючи, що ніхто не може бути носієм усіх знань світу.

Рубрика: 

Новини партнерів