Про наших молодих акторок – Анну Кошмал, Ольгу Гришину, Наталю Денисенко, Валерію Ходос, Катерину Вострікову – не на екранах, а у житті. Не претендуємо на біографічне дослідження, мемуарність чи «інтриги, скандали, розслідування» – просто дедалі частіше бачимо їхні обличчя на екранах і сподіваємося, що у Ади Роговцевої, Лариси Кадочнікової, Наталі Сумської, Тамари Яценко з'явилися наступниці, а у нашого кіно – нові жіночі обличчя. Хто вони у справжньому, а не вигаданому житті – нам стало цікаво. Може й вам теж. 

Ольга Гришина, 35 років
Серіали «Центральна лікарня», «Гречанка», «Заборонене кохання»
Ольга намагається приховати подробиці особистого життя. Але ж рано чи пізно все таємне стає очевидним. Отже, її чоловік – актор і режисер Антон Кашліков. Познайомилися в Театрі російської драми ім. Лесі Українки, куди Ольга прийшла після театрального інституту, а Антон там працював. Разом з чоловіком актриса виховує шестирічну доньку, яка, до речі, ніколи не бачила маму на екрані – в родині не має традиції дивиться телевізор.

 

Наталія Денисенко, 26 років
Серіали «Село на мільйон», «Клан ювелірів», «Центральна лікарня» 
Цей рік виявився для Наталі врожайним. Навесні вона вийшла заміж за свого колегу – актора Андрія Фединчика, весілля відгуляли аж на Мальдівах. Актриса хоч і поділилась цією радісною новиною, іншу ж замовчала до часу. Адже вже тоді Наталя й Андрій знали, що стануть батьками. Навіть під час роботи над фільмом «Село на мільйон – 2» знімальній групі довелося ретельно приховувати цей очевидний факт. А 29 вересня вона вперше стала мамою – у акторки народився хлопчик.

 

Анна Кошмал, 22 роки
Серіали «Свати», «Село на мільйон», «Хороший хлопець»
Попри юний вік, Аня час марно не витрачає. Разом зі своїм старшим братом Сергієм виробляє одяг streetwear під назвою Kosh. Якщо хочете футболки, світшоти, спортивні костюми або шапки дизайну молодої акторки, придбати їх можна в інтернет-магазині. Рекламує його сама Анна та її брат.

 

Валерія Ходос, 31 рік
Серіали «Не зарікайся», «Катерина», «Хороший хлопець»
Сьогодні вона багато знімається в кіно і є улюбленицею глядачів, але спершу її талант помітила на сцені. Ще студенткою театрального вузу Валерія була затверджена на головну роль у виставі «Голубка» Молодого театру і навіть номінувалась за неї на кращу жіночу роль театральної премії «Київська пектораль». А за роль у спектаклі «Квартет на двох» вона таки отримала нагороду – премію «Бронек» ім. Амвросія Бучми.

 

Катерина Вострікова, 27 років
Серіали «Центральна лікарня», «Найкращий» тиждень мого життя»
Катя мешкає на дві країни – Великобританію та Україну. В Лондоні навчається драматичному мистецтву і сценічній англійській мові, а до Києва приїздить зніматися у серіалах. Але, хто знає, можливо, найближчим часом Катерина житиме між двома континентами – їй пророкують прямий шлях до Голівуду.

Рубрика: 

Новини партнерів

?