16 липня визначать переможницю премії «Створено жінками» серед українських підприємиць, які нещодавно заснували власні компанії. Це вже друга церемонія нагородження.

Мета премії «Створено жінками» – підтримати й розвивати жіноче підприємництво в Україні. Її запровадила у 2019 році Франко-українська торгово-промислова палата (CCIFU).

«На жаль, у суспільстві ще й досі існують певні гендерні стереотипи щодо жіночого бізнесу, проте українські бізнес-леді впевнено відвойовують право на успіх. Усе більше жінок відкривають власну справу й публічно розповідають про свої кар’єрні успіхи, мотивуючи своїм прикладом інших. Тому ми вважаємо необхідним підтримувати ініціативи, на чолі яких стоять жінки», – зазначає директорка CCIFU і співзасновниця премії Мод Жозеф.

Підприємиця отримає грошовий приз у 100 000 гривень на розвиток власного бізнесу та безкоштовне членство в CCIFU

Заявку на участь у премії протягом двох місяців могли подати всі українські підприємиці, незалежно від віку й сфери діяльності. З 69 заявок організатори виділили 11. Серед фіналісток:

Анастасія Журавель – співзасновниця соціального проєкту та першого українського благодійного магазину Laska;
Ганна Морозова – директорка кооперації виробників часнику України UkrUP;
Євгенія Ніколайчук – співзасновниця та керівна партнерка мережі винних барів, що представляють українських виноробів – Like a Local's Wine Bar;
Ірина Новікова – засновниця краудсорсингової платформи для оперативного вирішення маркетингових і дослідницьких задач і реалізації соціальних ініціатив P.Aid;
Катерина Германн – співзасновниця бренду українського одягу My Sleeping Gypsy;
Крістіна Павлик – засновниця бренду ласощів здорового харчування GAVRA;
Наталія Нев’ядомська – керівна партнерка мережі ресторанів Famille Tr?s FRAN?AIS;
Ольга Коцьо – співзасновниця компанії з виробництва дерев’яної пакувальної тари «Ольта-Львів»;
Олена Мельник – засновниця інклюзивної кав’ярні-кондитерії «Старе місто»;
Олена Токар – співзасновниця бренду солодощів ручної роботи Lol&Pop;
Тетяна Купрійчук – авторка проєкту сміттєпереробного заводу Bingo Ecology в Сумах.

Переможницю премії обере журі Франко-української торгово-промислової палати. Підприємиця отримає грошовий приз у 100 000 гривень на розвиток власного бізнесу та безкоштовне членство в CCIFU протягом року. А також п’ятиденну подорож до Парижу для знайомства з компаніями-партнерами заходу й менторинг власного проєкту.

Рубрика: 

Новини партнерів

?