Вперше піднялися на хмарочос на велосипеді. Рекорд встановив чинний рекордсмен «Книги рекордів Гіннеса» поляк Крістіан Герба. Йому лише 36, а він уже скорив таким чином не мало хмарочосів (один з них – чиказький Willis Tower), на останній поверх яких спортсмен піднімається, сидячи на велосипеді, ні за що не тримаючись, не допомагаючи собі нічим. 
Цього літа Кристіан Герба спеціально приїхав до Києва, аби здолати найвищу будівлю столиці ТРК Gulliver. Організувати встановлення рекорду велосипедисту допомогла Польська організація туристична.

17 хвилин і 10 секунд знадобилося Крістіану Гербу, щоб подолати на велосипеді 888 сходинок і дістатися 35 поверху

Спершу перед гостями цієї унікальної події спортсмен продемонстрував кілька «трюків»: наприклад, легко і вправно перестрибнув на велосипеді через звичайних глядачів, яких спеціально попросили вмоститися на підлозі.

І вже потім під оплески спостерігачів і наглядом офіційного представника «Книги рекордів України» взявся підкорювати сходи – 888! 35 поверхів! Знову ж таки, ні за що не тримаючись, не допомагаючи собі нічим. Для цього Крістіану знадобилося лише 17 хвилин і 10 секунд – справжній рекорд! Його вже офіційно зафіксовано у Книзі рекордів України. 

Фото Польської туристичної організації (Андрій Гудзенко)

 

Рубрика: 

Новини партнерів