Одеський міжнародний кінофестиваль презентував нові айдентику та постер.

Їх для Одеського міжнародного кінофестивалю створила креативна агенція BBDO Ukraine. Постер 11 фестивалю відтворює те найголовніше, без чого неможливий кінематограф – без глядача.

усі ми чекаємо на те, коли зможемо поринути у світ кінематографу завдяки великому екрану

«В центрі постера – історії, які живуть в очах глядача. Комедії, трилери, драми, детективи: усі ці світи поєднує одне – той, хто їх дивиться. Через кінопроектор вони дарують найрізноманітніші емоції, відчуття, викликають низку запитань, порушують безліч тем. Звісно, усі ми чекаємо на те, коли зможемо поринути у світ кінематографу завдяки великому екрану. Та пандемія внесла свої корективи. Тому ми вирішили запропонувати гостям ОМКФ впустити кіно додому. Адже, на великому екрані чи ні, історія все одно знайде свого глядача. І той, хто раніше з різних причин не був на Одеському міжнародному кінофестивалі, тепер має шанс побувати», – зазначила генеральна продюсерка ОМКФ Юлія Сінькевич.

Ми так само прагнемо показувати якісне кіно глядачу, викликати в ньому емоцію, спонукати до рефлексії

Нова айдентика Одеського міжнародного кінофестивалю втілила в собі задум кінематографу та його існування для глядача, який сприймає історію через її проекцію на екран. Вона органічно ввібрала в себе елементи кінематографа, адже кожна її деталь пов'язана з мистецтвом візуальної розповіді. У типографіці закладений ефект хроматичної аберації, який знайшов ще одне втілення в обраних кольорах фірмового стилю. Кожен з них – це колір, який можна знайти у процесі дисперсії світла або його неправильного заломлення.

«Нехай 11-й ОМКФ набув іншої форми, але його суть лишається незмінною. Ми так само прагнемо показувати якісне кіно глядачу, викликати в ньому емоцію, спонукати до рефлексії. Саме це креативна агенція BBDO Ukraine відтворила в айдентиці, звернувшись до кола, як візуального коду, що символізує початок всього, зокрема й кінематографу», – зазначила Юлія Сінькевич.

Нагадаємо, що 11-й Одеський міжнародний кінофестиваль відбудеться онлайн з 25 вересня по 3 жовтня. Під час фестивалю також пройде традиційний open air кіноперформанс на Потьомкінських сходах в Одесі.

Рубрика: 

Новини партнерів

?