Мережа готелів Premier відкрила найбільший п’ятизірковий готель в Одесі Premier Hotel Odesa.

Premier Hotel Odesa знаходиться в одному з найпрестижніших районів Одеси – на Французькому бульварі. Колись на його місці був готель «Юність», а зараз – розкішний сучасний 16-поверховий готель з панорамою міста, морського узбережжя і знаменитого одеського курортно-розважального району Аркадія. Новий дизайн був розроблений італійським дизайн-бюро Alpenmade Contract S.r.l. і українською студією PLAN BUREAU. Архітектурне проєктування – «С. Бабушкін та Партнери».

Для розміщення гостей пропонується 200 номерів різних категорій, деякі з яких обладнані власними кухнями

Вартість номерів починається від 1800 грн на добу. Інфраструктура представлена велнес-клубом і тематичними ресторанами.
Premier Odesa Wellness Club оснащений двома басейнами: плавальним і дитячим. Відкриття заплановано на жовтень цього року. Особливість готелю – панорамний бар Roof 360 Bar & Lounge на 16 поверсі, з видом на морське узбережжя з висоти пташиного польоту. Крім цього, до послуг гостей – тематичний бар в лобі The Lobby, ресторан La Fiera, який працює як на сніданки, так і по системі A la Carte, ресторан середземноморської кухні Mare DiVino з сирною кімнатою і колекцією вин. У теплу пору року працює затишна літня тераса.

Безпосередня близькість готелю до ділового центру міста дозволить оптимально поєднувати бізнес і відпочинок

Конференц-можливості дозволяють провести захід будь-якого формату. У готелі п’ять залів загальною площею понад 1000 квадратних метрів. Максимальна місткість найбільшого залу – 350 осіб.
Відстань до розважального району Аркадія – 500 метрів, до центра міста (вул. Дерибасівська) – 6 км. Відстань до аеропорту Одеси – 7,8 км, до залізничного вокзалу – 4 км.

Готель став 17-м об’єктом мережі Premier, яка налічує 16 готелів у 12 туристичних напрямках України 

«Одеса стає все більш популярним місцем для проведення всеукраїнських та міжнародних заходів. Конференц-інфраструктура Premier Hotel Odesa сприятиме розвитку міста, як нового напрямку для бізнес-подій. Готель зможе надати альтернативу для проведення заходів компаніям, які планували, але не змогли провести подію за кордоном», – зазначив Олег Болотов, генеральний директор мережі готелів Premier.

Для перших гостей двері готелю відчиняться 1 липня 2020 року

На святковій презентації був присутній міський голова Труханов Г. Н., директор Департаменту культури та туризму Маркова Т. Ю., генеральний директор мережі готелів Premier Болотов О. О. та представники Premier Hotels & Resorts.

Адреса: Одеса,вул. Академічна, 32.

Рубрика: 

Новини партнерів

?