Репортаж з першої міжнародної конференції жінок-підприємниць.

Конференція відбулася в Києві, в Premier Palace Hotel, і об’єднала найуспішніших у бізнесі українських жінок з різних сфер. Загалом у конференції взяли участь понад 100 фахівчинь, представниць влади та бізнес-середовища, торгово-промислових палат і жіночих бізнес асоціацій з Німеччини, Литви та Хорватії. Пишаємося, що серед них була й редакція «україночок».

у конференції взяли участь понад 100 фахівчинь, представниць влади та бізнес-середовища

Про свій життєвий і діловий досвід на конференції «Успіх в тобі», зокрема, розповіли:

Тетяна Абрамова – СЕО і засновниця компанії RITO, виробника трикотажного одягу;
Наталія Нетовкіна – засновниця бренду «Ювелірний Дім ZARINA»;
Тетяна Семенченко – власниця ТМ VOVK, бренду українського жіночого одягу;
Світлана Юлдашева – генеральна директорка компанії UNMOMENTO;
Олена Білолипецька – засновниця групи компаній «ЛС ПРОФІ ГРУП»;
Людмила Богуш-Данд – засновниця бізнес-студії BogushTime і компанії BogushTech;
Катерина Малкова – співвласниця TOP COSMETICS GROUP – дистриб’ютора світових брендів професійної косметології та естетичної медицини;
В’ячеслав Дюденко – власник салонів «DYUDENKO art of hair» та «D2», школи професійної майстерності перукарів "DYUDENKO Київ".
Лариса Дюбіна – власниця компанії Art&Journey, Brand Director AgelLOC technology компанії Nu Skin Enterprises;
Марина Ждан – експерт у галузі психології грошей, тренер грошового зростання;
Оксана Луценко – голова правління ГО «Еко Марафон Грін Бізнес Юкрейн»;.
Ганна Гончарова – генеральний директор ТОВ «Фортіус Кволіті Груп», засновниця професійної Платформи експертів «Сила якості».

в Німеччині 700 тисяч підприємств малого і середнього бізнесу, якими керують жінки-підприємниці

Досвідом свого успіху поділилась спеціально запрошена бізнесвумен з Німеччини Корнелія Янель. Вона зазначила, що в Німеччині 700 тисяч підприємств малого і середнього бізнесу, якими керують жінки-підприємниці.

Організатором заходу був Комітет жінок-підприємниць при Київській торгово-промисловій палаті, який веде активну діяльність з розвитку жіночого підприємництва. Ідейним натхненником конференції є перший віце-президент Київської торгово-промислової палати, голова Комітету жінок-підприємниць Людмила Сізікова. «Жіноче підприємництво і лідерство – це зараз світовий тренд. Вже досліджено, що у різних країнах світу відсоток жінок в бізнесі коливається від 3 до 33. Україна знаходиться на середньоєвропейській позиції, адже у нас 28% жінок, які займаються бізнесом», – наголосила пані Людмила.

Нам треба брати за основу досвід розвинених країн, де мінімум третина представництва жінок в наглядових радах

«Головна мета заходу полягала в тому, щоб згуртувати ділову спільноту та підтримати розвиток жіночого підприємництва, об’єднати зусилля жінок-підприємниць європейських країн до сталого розвитку», – зазначив президент Київської торгово-промислової палати Микола Засульський. За його даними, 46% жінок в Україні є фізичними особами-підприємницями. Однак у представницьких органах влади трохи більше 20% жінок. «Нам треба брати за основу досвід розвинених країн, де законодавчо регламентовано мінімум третина представництва жінок в наглядових радах», – вважає Микола Засульський.

Організатори заходу повідомили, що на наступний рік у столиці України в листопаді вже заплановано провести другу міжнародну конференцію жінок-підприємниць, де очікується більше представниць із європейських торгово-промислових палат і українських підприємств, очолюваних жінками.

Захід завершився розіграшом подарунків від партнерів, спілкуванням з новими знайомими за чашкою кави і келихом шампанського, фотосетами і, звичайно, прекрасним настроєм всіх гостей.

Рубрика: 

Новини партнерів