Наші художники взяли участь у світовому тижні мистецтва Art Basel Week. 
Він проходив з 11 по 16 червня у місті Базель і вважається однією з найважливіших арт-подій. У його рамках відбувається міжнародний арт-ярмарок VOLTA14 Basel 2018 і от саме на ньому завдяки Mironova gallery міжнародна спільнота побачила твори п’яти найцікавіших і найперспективніших українських художників – Артема Волокітіна, Романа Михайлова, Сергія Мельниченка, Аліни Півненко і Богдана Томашевського. 
 

“Сучасне мистецтво не тільки відображає дійсність, а й за допомогою різних засобів, практик і художніх методів спонукає нас до філософських роздумів і переосмислення тих процесів, які відбуваються в світі. Ці художні рефлексії на суспільні події – різноманітні, часом нестандартні, і цим цікаві. Наш проект для VOLTA об'єднав твори кількох художників, які творять у різних жанрах, але відзначаються унікальним вмінням працювати з узагальненням сучасних світових процесів”, – каже засновниця Mironova gallery Тетяна Міронова.

 

Проект VOLTA14 Basel 2018 об’єднав живопис, колажі, інсталяцію, цифрове мистецтво та фотографію

В експозиції представлені живописні полотна Артема Волокітіна із серії “Амплітуда”, два нові об’єкти Романа Михайлова із серії “Опіки” та його унікальна digital арт-гра, в якій кожний охочий зможе дослідити природу своїх страхів. Роботи більш відомого на Заході, ніж в Україні, фотографа Сергія Мельниченка із серії Behind the Scenes присвячені сутності людських пристрастей. Новий арт-об’єкт Богдана Томашевського відображає спроби філософського переосмислення світу. Доповнюють цей візуальний наратив колажі у стилі поп-арт Аліни ПÑ.

 

Рубрика: