Зібрали 15 цікавих фактів про гіганта меблів та декору.

Точніше, зібрали в головному офісі JYSK Україна з такої ювілейної нагоди і презентували на спеціальній прес-конференції, зокрема, й нам, україночкам. Багатьма фактами ми були щиро здивовані – навіть тим, що виконавчий директор JYSK в Україні Євген Іваниця працює в компанії фактично від самого початку, і таких «старожилів» – співробітників, які працюють тут з першого дня заснування, ще 15, а загалом в JYSK Україна зараз працює 537 чоловік. І це в 54 магазинах бренду в 19 областях України! Ще один цікавий факт і свідчення того, що для продуманої і злагодженої роботи потрібна не велика, а професійна і віддана справі команда, і JYSK Україна може впевнено нею пишатися. Як, власне, і рештою фактів:

3 400 товарів – такий асортимент української мережі.

Протягом 2019-го фінансового року мережа продала 7,4 млн одиниць товарів: 900 тис. одиниць текстилю, 854 тис. меблів для дому та саду, 417 тис. ковдр та подушок.

За 15 років роботи продано 1,2 млн подушок – це гора висотою 250 км, а якщо скласти довжину усіх проданих матраців, то отримаємо відстань від Землі до міжнародної орбітальної станції!

Мережа щороку здобуває нагороди Retail Awards в галузі «Вибір року» з 2014-ого та посіла друге місце у боротьбі за звання ритейлера у 2018-му році за версією Retail Development Business Awards.

Загалом магазини мережі відвідало понад 2,5 млн покупців.

Чистий ріст продажу у 2019 році склав 124% порівняно з 2018 роком.

Лише за один місяць – серпень 2019 року в мережі з'явилося 300 новинок.

Мережа планує нові відкриття: в Києві, Чернівцях, Луцьку, Кропивницькому та Умані

З 2018 року JYSK запустив формат 3.0, який передбачає нове обладнання, а також зміни у дизайні – у приміщеннях стало більше світла та простору. Уже працює 8 таких магазинів.

За останій рік мережа відкрила 13 нових магазинів, а також перебудувала 5 існуючих точок продажу, 2 з яких переформатовані згідно з концептом 3.0.

JYSK Україна висадив 4000 дерев.

У магазинах мережі припинено продаж поліетеленових пакетів.

На 25 років подовжена гарантія на матраци.

Щороку кращий магазин JYSK Україна їде на вікенд до Европи.

116 000 підписників в Інстаграм має українська мережа JYSK.

Товарообіг мережі у 2019 році склав понад 2 млрд грн, а приріст 45%.

І на цьому, як зазначив Євген Іваниця на прес-конференції, JYSK не зупиняється. Мережа планує нові відкриття: в Києві, Чернівцях, Луцьку, Кропивницькому та Умані. Впевнені, україночки вказаних міст з нетерпінням чекають цих магазинів, а ми – нових колекцій та цікавих фактів:)

Рубрика: 

Новини партнерів