В Києві запустили перший європейський пілотний сервіс.
Уявіть, вам треба заїхати з точки А в точку В і дуже не хочеться їхати в громадському транспорті, а окреме таксі брати все ж накладно. Тепер можна викликати мартшрутне таксі UberShuttle: замовляючи його через стандартний додаток Uber, він знайде інших пасажирів, які слідують у тому ж напрямку так, щоб кожен міг дістатися до пункту призначення з меншою кількістю зупинок. Оскільки поїздки діляться з іншими пасажирами Uber, ціна є досить доступною для повсякденного використання, при збереженні стандартів Uber.

Цю справді унікальну для України послугу презентували на прес-конференції в Києві Джеймі Хейвуд, регіональний директор Uber у Великобританії, Північній та Східній Європі, разом з Володимиром Омеляном, міністром інфраструктури України, Віталієм Кличко, мером Києва і Джозефом Пеннінгтоном, виконуючим обов'язки заступника голови Місії США в Україні.

«Київ був обраний в якості першого європейського міста для запуску сервісу UberShuttle, – зазначив Віталій Кличко. – Ми сподіваємося, що ця послуга допоможе зменшити затори, надавши киянам безпечну, надійну і доступну альтернативу приватним транспортним засобам». За словами Джеймі Хейвуда, завдяки технологіям і автомобілям високої якості шаттл забезпечить більше безпеки і комфорту українським користувачам.

На початковому етапі запуску сервіс охопить два маршрути (Виноградар - Шевченківський - Виноградар, Дарниця - Либідська - Дарниця) і буде розширюватися протягом найближчих місяців. Вартість поїздки з UberShuttle залежить від відстані і становитиме від 15 грн. Shuttle – останнє доповнення до додатка Uber в Києві, поряд з недавно запущеним електричним сервісом Uber Green, UberX, Select, Black і Van.

Рубрика: 

Новини партнерів