У Києві запускають таксі-електромобілі – повністю електричний сервіс.
Так-так, тих самих електромобілів, які їздять не на паливі, а на електрозарядці і мають нульовий рівень шкідливих викидів. Сервіс починає свою роботу з понад 200 повністю електричних автомобілів і націлений на те, щоб до кінця квітня Green скористалися не менше 10 000 чоловік. 

Київ, до слова, став другим містом в Центральній і Східній Європі, де запущений Green, після Бухареста, і одним з небагатьох в Європі, де Uber пропонує варіант «зеленої мобільності». Uber також пропонує послуги електричного транспорту в Парижі, Лондоні, Амстердамі, Лісабоні, Порту, Цюріху та Мюнхені.

вартість нової послуги буде такою ж, як в UberSELECT

Новий сервіс у Києві презентував Георгій Соколянський, голова з розвитку Uber у країнах Центральної та Східної Європи. «Ми віримо, що майбутнє за транспортом, який є електричним, автономним та з можливістю спільного використання, але попереду ще довгий шлях. Мета цієї нової послуги – зробити електромобілі доступними для більшої кількості людей в Києві, ніж будь-коли раніше, і стимулювати розвиток електротранспорту», – сказав він на презентації, куди запросили й україночок. Ми навіть мали змогу протестувати такий електромобіль. Загалом у сервісі Green будуть доступні, в основному, Nissan Leaf, а також Renault Zoe, Hyundai Ioniq, Tesla S, BMW i3, Chevrolet Volt, Chevrolet Bolt – хороший вибір, дівчата:)

Вартість нової послуги буде такою ж, як в UberSELECT: 30 грн базовий тариф/1,3 грн за хвилину/4,6 грн за кілометр. Мінімальний тариф становитиме 55 грн. Замовити UberGreen в Києві просто: починаючи з 21 березня заходиш у додаток Uber, вводиш пункт призначення і обираєш Green – і електромобіль доставить вас за вказаною адресою. Скористаємось?:)

Рубрика: 

Новини партнерів