Українська конференція про науковий «Оскар». 
Уявіть, україночки, що Нобелівська премія «приїхала» до Києва! Поки що образно, але по суті схоже: 8 грудня в Києві, тобто напередодні вручення наукового "Оскара" у Стокгольмі, відбудеться UA Nobilitet 2018 – конференція проекту Nobilitet, на якій молоді українські науковці, інтелектуали, освітяни розкажуть найважливіше про знамениту премію: кому, за що, і, головне, «щоби що»?

Місце проведення — простір mOre (вул. Велика Васильківська, 100).

В програмі заходу — шість лекцій семи експертів, які розуміються на головних відкриттях 2018 року та досягненнях у галузі медицини та фізіології, хімії, економіки, літератури (хоч її в цьому році й залишили без премії) та фізики. Також вони пояснять, що ж такого треба зробити, аби отримати премію миру.

 

Завітайте на Nobilitet, бо знання — це круто!

АНДРІЙ ДЛІГАЧ, CEO Advanter Group, економіст, маркетинговий стратег, викладач, реформатор, футуролог, пояснить, як зміни клімату та розвиток технологій вплинуть на майбутнє людства.

ОЛЕКСАНДРА РОМАНЦОВА, громадська активістка, правозахисниця, виконавча директорка «Центру Громадянських свобод», зазначить важливість запобігання сексуального насилля під час збройних конфліктів.

ЮЛІЯ БЕЗВЕРШЕНКО, кандидат фізико-математичних наук, співавтор пакету наукових реформ, докладно розкаже про головний прорив у галузі лазерів.

ВАСИЛЬ НАГІБІН, кандидат медичних наук та один з провідних спеціалістів країни з досліджень патологічних процесів в організмі, розкаже про провокації щодо вакцинації та досягнення у лікування раку, за який дали Нобелівську премію, та про те, як вони застосовуються в Україні.

ОКСАНА ПІВЕНЬ, кандидат біологічних наук, спеціаліст з генетики, та БОРИС ДОНСЬКОЙ, кандидат біологічних наук, фахівець з імунології, розкажуть про премію з хімії за спрямовану еволюцію ферментів, а також про фаговий дисплей пептидів та антитіл.

БОГДАНА РОМАНЦОВА, відома літературознавиця та критикиня, у рік невручення Нобелівської премії з літератури разом з нами поміркує про “тих, хто ні”: видатні письменники, які так і не дочекалися своєї премії.

Завітайте на Nobilitet, бо знання — це круто!

Дізнатися про проект більше:
на офіційному сайті: www.nobilitet.com
на сторінці події у Facebook
за телефоном 067 408 86 00
з питань акредитації та співпраці - Аліса Калюжна, 050 777 11 37. alisa.kalyuzhnaya@gmail.com

Рубрика: 

Новини партнерів