Соціальна ініціатива на підтримку брендів Made in Ukraine.

В економіці такі бренди називають малими і середніми підприємствами або МСП, для нас, споживачів, це передусім локальний, крафтовий приватний бізнес, створений українськими родинами чи просто закоханими в свою справу людьми. За даними Держстату, МСП становлять 90% від усіх зареєстрованих приватних підприємств, в яких працює понад 69,8% населення, більше половини.

найголовніше завдання бізнесу – вижити і зберегти роботу людям

Зараз під час карантину і зупинки економіки МСП під загрозою, і у плафтомі Made in Ukraine, яка вже сім років займається локальними маркетами і підтримкою вітчизняних виробників, це добре розуміють. «Зараз важко всім, і ми розуміємо, що найголовніше завдання бізнесу – вижити і зберегти роботу людям. Для прикладу: якщо в Іри та Юлі куплять книжку і спідницю, це дозволить дівчатам залишитися на своїх робочих місцях. Вони занесуть ці гроші в хлібний чи в продуктовий, наприклад. Витратять гроші там, і це збереже роботу пекаря. Пекар купить собі кеди, а продавець взуття замовить безглютеновий тортик. І так по колу. Це кругова економіка, гроші завжди працюють, вони не залишаються на місці», – пояснює засновниця Made in Ukraine Юлія Савостіна. Заради такої взаємної підтримки й ініційована кампанія #ти_мій_антивірус.

Ми, люди, – антивірус для малого бізнесу. Не даймо йому зникнути!

Головне завдання кампанії #ти_мій_антивірус – розповісти через джерела Made in Ukraine історії малих та середніх підприємств, які дуже хочуть пережити цю кризу. Так якомога більше людей дізнаються про них і купуватимуть не в масмаркетах, а у локальних брендів. Ті, в свою чергу, збережуть робочі місця своїм працівникам, а це, відповідно, зменшить коефіцієнт безробіття в країні. «Якщо є можливість підтримати і необхідно щось придбати, краще спрямувати ці гроші в свою країну. Можливо саме ваша покупка стане переломною і покаже власнику, що бізнес закривати ще рано. Ми, люди, – антивірус для такого бізнесу. Не даймо йому зникнути!», – закликає Юлія Савостіна і ми, редакція україночок, теж.

Окрім того, кожен покупець для підтримки акції може додати до своєї покупки хештег #ти_мій_антивірус та відмітити madeinukraine.fest в соціальних мережах, щоб команда могла поділитися знахідкою на своїй сторінці.

А кожен локальний підприємець може надіслати історію свого бренду, заповнивши форму на сайті Made in Ukraine на своїх ресурсах її опублікує і приверне увагу потенційних покупців.

Разом станемо антивірусом один для одного!

Рубрика: 

Новини партнерів

?