П’ять фактів про український туризм і турецьку гостинність.

Факти приємні і свідчать про те, наскільки наші країни пов’язані – принаймні, в туризмі. Поділилися ними Надзвичайний і Повноважний Посол Турецької Республіки в Україні Ягмур Ахмет Гульдере, Аташе Офісу з питань культури та туризму Берат Йилдиз та директор аеропорту Даламан Хамді Гювенч на підсумковій прес-зустрічі, організованій Офісом з питань культури та інформації Посольства Туреччини.

Понад 1,5 мільйона українських туристів очікується до Туреччини у новому 2020 році

Майже 1,5 мільйона українців (точніше 1 462 269) відвідали Туреччину з січня по жовтень, це на 12,4% більше, ніж за аналогічний період 2018 року.

250,5 тисяч українців побували в Стамбулі з січня по вересень, що на 5% більше показників аналогічного періоду минулого року.

200 619 українців відпочили на курортах регіону Мугла (Фетхіє, Мармарис, Бодрум, Даламан), що на 13,6% більше, ніж попереднього року.

795 306 українців прийняла Анталія за цей період, що на 12% більше у порівнянні з 2018 роком.

Понад 1,5 мільйона українських туристів очікується до Туреччини у новому 2020 році.

У 2020 році Туреччина просуватиме різні напрямки туризму, зокрема оздоровчий та спортивний

«2019 рік був насиченим для обох країн. Ми відзначаємо сталий розвиток туризму та збільшення турпотоку між Україною та Туреччиною на 12%. Це також пов’язано зі значним інтересом українців не тільки до літнього відпочинку, але й до гірськолижних курортів та збільшенням відвідуваності Стамбула, який приваблює туристів цілий рік. У 2020 році ми плануємо продовжувати активно просувати різні напрямки туризму, зокрема оздоровчий та спортивний, а також розширювати активності для ознайомлення з культурою, звичаями та історією Туреччини», – зазначив Надзвичайний і Повноважний Посол Туреччини в Україні Ягмур Ахмет Гульдере. За його словами, у новому році Посольство налаштоване провести «Дні турецької культури», що допоможе додатково задовольнити цікавість української громадськості до турецької культури.

У 2020 році аеропорт Даламан планує прийняти 150 тис. туристів з України

Зі свого боку, директор аеропорту Даламан ­Хамді Гювенч зазначив збільшення попиту українців на відпочинок у регіоні, розповів про особливе гарне ставлення до українських туристів, запропонував альтернативні види відпочинку та запросив усіх гостей відвідати найзатишніші куточки Даламану та Мармарису. У 2020 році аеропорт Даламан планує прийняти 150 тис. туристів з України.

До речі, зустріч, на яку було запрошено й редакцію «україночок», проводилася у день Святого Миколая, який є взірцем віри, добра і щедрості. Слід зазначити, що Єпископ Миколай народився близько 270 року у давньому місті Патара, розташованому в провінції Лікія, що знаходиться на півдні сучасної Туреччини. До цього часу в Демре (антична Міра), що в провінції Анталія, зберігся старовинний храм Святого Миколая Чудотворця.

Рубрика: 

Новини партнерів