Міністр культури і туризму Республіки Туреччина Мехмет Нурі Ерсой представив «Програму сертифікації безпечного туризму».

Презентація програми відбулася в Анталії за участю послів та представників міжнародних ЗМІ, які направляють до Туреччини найбільшу кількість туристів. Учасники зустрічі змогли на місці ознайомитися з усіма деталями, із якими зустрічатиметься турист на шляху з літака до аеропорту та від автобусу до дверей готелю, та усіма заходами безпеки, які вживатимуться в рамках “Програми сертифікації безпечного туризму”.

Туреччина стала першою країною, яка запровадила систему сертифікації безпечного туризму і продемонструвала світу рівень туристичних послуг у період світової пандемії коронавірусу.

Ми продумали усі деталі для наших гостей, які бажають провести відпустку у нашій країні

Пан Ерсой повідомив, що Туреччина через посередництво послів та представників преси матиме можливість продемонструвати світу передові підходи, застосовані в рамках концепції “Безпечного туризму”, та заявив, що за багатьма параметрами “Програма сертифікації безпечного туризму” є унікальною у світовому масштабі.

«Ми повністю готові до прийому громадян їхніх країн у Туреччині після поновлення міжнародного авіасполучення. Ми бачимо, що на наших гостей справив позитивне враження обсяг вжитих нами заходів, і це підтверджує правильність Програми сертифікації безпечного туризму, – зазначив пан міністр.

Міністр Ерсой зазначив, що кількість звернень на сертифікацію в рамках програми “Безпечного туризму” та кількість сертифікованих закладів швидко зростає, та звернув увагу присутніх на те, що кількість випадків Covid-19 у таких туристичних регіонах як Айдин, Анталія та Мугла є відносно низькою.

Хай наші гості почуваються спокійно, як це передбачено у програмі Сертифікації безпечного туризму

Міністр культури і туризму Мехмет Нурі Ерсой зазначив, що завдяки тисячам місцевих медичних працівників ці регіони стали не тільки центрами туризму, але й центрами медицини, та заявив наступне: “Ми продумали усі деталі для наших гостей, які бажають провести відпустку в Туреччині в період пандемії. Ми розробили пакети медичного страхування, що покривають і захворювання на Covid-19 іноземним туристам, які відвідуватимуть нашу країну починаючи з 1-го липня. Страхові пакети вартістю 15, 19 та 23 євро, які покривають витрати на лікування у межах 3 тисяч, 5 тисяч та 7 тисяч євро, можна придбати в пунктах продажу квитків авіакомпаній, із якими укладена відповідна угода, у пунктах продажу, що розташовані перед паспортним контролем, у туроператорів та онлайн. Хай наші гості почуваються спокійно, як це передбачено у програмі Сертифікації безпечного туризму, – ми дбаємо про усі деталі під час їх перебування в Туреччині!”

Завдяки "Сертифікату безпечного туризму” гості можуть спокійно відпочивати в Туреччині

“Сертифікат безпечного туризму”, створення якого було започатковане Міністерством культури і туризму Республіки Туреччина і який був розроблений і впроваджений у рекордні терміни завдяки співпраці державного і приватного сектору, визначає широкий спектр нових заходів, що охоплюють усі аспекти від транспортування і розміщення до стану здоров’я працівників туристичних закладів та подорожуючих.

Детальна інформація стосовно програми “Сертифікату безпечного туризму”, завдяки якій наші гості можуть спокійно відпочивати в Туреччині, надається турецькою, англійською, німецькою та російською мовами на веб-сторінці Агентства з промоції і розвитку туризму Туреччини.

Рубрика: 

Новини партнерів

?