Для коханих, мами і тата, брата, друга, подруги чи сестри, колег – в універмазі українських марок подбали про кожного і навіть склали персоналізовані сети.

Достатньо просто прийти в NAMES’UA і обрати вподобану річ, не витрачаючи час на пошуки та ідеї, що подарувати на Новий рік.

 

КОХАНОМУ. Не знаєте, чим його здивувати? Тоді подаруйте брутальну шкіряну сумку ручної роботи або аксесуари – ремінь чи гаманець, таке не буває зайвим. Ну а якщо ваш обранець цінує більш консервативні речі – новій сорочці він точно зрадіє.
Сумка DEAD HORSE – 5 500 грн.
Ремінь DEAD HORSE – 960 грн.
Гаманець DEAD HORSE – 960 грн.
Сорочка SMART ATTIRE – 1 250 грн.
= = = = = = = = = = = = = = = = = = = 

 

 

ТАТОВІ. Теплі шкарпетки, вовняний кардиган, зручне портмоне та можливість придбати необхідний одяг на його смак – чи це не найкращий подарунок?
Кардиган VD ONE – 759 грн.
Шкарпетки СМАЛІЙ – 50 грн. за пару
Гаманець DUBLON – 450 грн.
Сертифікат NAMES’UA – 1 000 грн.
= = = = = = = = = = = = = = = = = = = 

 

 

КОЛЕЗІ. Навіть якщо ви недостатньо обізнані у смаках свого колеги, є універсальні подарунки, які стають у нагоді кожному чоловікові! Наприклад, набір базових футболок, настільний планер, зручний несесер або стильний шарф.
Набір футболок MR 520 – 419 грн.
Шарф VD one – 399 грн.
Несесер VALENTA – 462 грн.
Настільний планер ЯБУДА – 219 грн.
= = = = = = = = = = = = = = = = = = = 

 

 

БРАТОВІ ЧИ ДРУГУ. Хто сказав, що чоловіки не звертають увагу на деталі? Стильний світшот, шкарпетки з цікавим принтом, теплий шарф або практичний блокнот – ваш друг заслуговує найкращого!
Світшот VASILYEV – 850 грн.
Шарф MR 520 – 599 грн.
Шкарпетки SOX – 75 грн. (за пару)
Блокнот ЯБУДА – 179 грн.
= = = = = = = = = = = = = = = = = = = 

 

 

КОХАНІЙ. Ви знаєте, що жінки обожнюють шопінг, але дарувати одяг – ризиковано. На допомогу прийдуть аксесуари – рюкзак модного у 2018 році сріблястого відтінку, вишукані сережки-китиці, теплий вовняний шарф і взуття з хутром, щоб не замерзала, або безпрограшний варіант – зручний шкіряний гаманець із відділенням для усіх карток.
Рюкзак IRIS BY PRIMROSE – 1 550 грн.
Чоботи LITVIN – 3 600 грн.
Шарф PURE WOOL – 799 грн.
Гаманець VALENTA – 1 313 грн.
Сережки LITA JEWELRY – 1 380 грн.
= = = = = = = = = = = = = = = = = = = 

 

 

МАТУСІ. Ніжний вовняний кардиган із перлинами, шовковий палантин, вишукані прикраси із натуральних матеріалів і каменів або шопінг в універмазі українських дизайнерів та брендів NAMES’UA – чудовий спосіб зробити приємне своїй матусі.
Кардиган BELOVED – 1 098 грн.
Палантин з коробочкою ОБРАЗ ЖИЗНИ – 565 грн.
Сережки LITA JEWELRY – 550 грн.
Браслет-чокер LITA JEWELRY – 650 грн.
Браслет із срібла LITA JEWELRY – 499 грн.
Сертифікат NAMES’UA – 1 000 грн.
= = = = = = = = = = = = = = = = = = = 

 

 

ПОДРУЗІ ЧИ СЕСТРІ. Сумочок ніколи не буває багато, як не буває й зайвих аксесуарів та актуальних у цьому і наступному сезонах шкарпеток із люрексом. Але, можливо, ваші дівчата надто вибагливі, тоді у нагоді стане подарунковий сертифікат від NAMES’UA. Нехай сама обере собі ідеальний подарунок.
Шарф PURE WOOL – 799 грн.
Шкарпетки SOX – 105 грн. за пару
Брошка KAPTSOVA – 280 грн.
Сумка WOLKOWA – 1 800 грн.
Сертифікат NAMES’UA – 500 грн.
= = = = = = = = = = = = = = = = = = = 

 

 

КОЛЕЗІ. Зручний блокнот, чохол для улюбленого гаджета, палантин із натурального шовку в подарунковій коробці або витриманий браслет-чокер із друзою кварцу – ваша колега точно буде у захваті!
Блокнот ЯБУДА – 129 грн.
Чохол (для iPad mini) DUBLON – 799 грн.
Палантин з коробочкою «ОБРАЗ ЖИЗНИ» – 565 грн.
Браслет- чокер LITA JEWELRY – 650 грн.
= = = = = = = = = = = = = = = = = = =

 

І головне, всі ці подарунки – в одному місці, приїжджаєте раз, а купуєте все і одразу. Адресу пам'ятаєте? Універмаг українських дизайнерів та брендів NAMES’UA – у Києві ТРК «Проспект» на вулиці Гната Хоткевича, 1В, 2-й поверх. Упізнаєте одразу по красивій великій вітрині.

З наступаючими вас!

Рубрика: 

Новини партнерів