Склав Перший український музичний інтернет-канал MVUA – щоб нам, дівчатам, було що наспівувати, готуючись до вечірок та свят.
На якийсь рейтинг чи строгі критерії не претендували – просто гарне жіночне виконання. Тут і вже знані співачки, і нові, але не менш талановиті. Цікаво навіть, хто з них вам більше сподобається:)

THE HARDKISS, Кораблi
Кажуть, солістка рок-гурту Юля Саніна перші начерки пісні створила ще 15 років тому, а закінчила її лише після знайомства зі своїм чоловіком.

 

 

KAZKA. СВЯТА
Це дебютний кліп інді-поп группи KAZKA, влітку не сходив з ефірів радіостанцій.

 

 

АБІЄ. Зірка
Абіє зі старослов'янської «мить». Таке творче ім'я обрала собі молода виконавиця миргородчанка Наталія Шевченко і з першої ж миті своєї пісні завоювала українських слухачів.

 

 

МАРІЯ ЯРЕМЧУК. Ти в мені є
Відверті кадри доньки самого Назарія Яремчука, зняті на пляжах Балі, довго обговорювали і навіть засуджували. Хоч як там, але кліп у режисера Алана Бадоєва вдався.

 

 

TAYANNA. Шкода
Це перший сингл співачки з україномовного альбому "Тримай мене" і саме з ним отримала звання «Прорив року» музичної премії M1 Music Awards-2017.

 

 

JAMALA. Сумую
До речі, кліп зняли за два дні ─ в Португалії, в мальовничому регіоні Алгарве.

 

 

ALYOSHA. На фоні Париж
Ця композиція, за словами виконавиці, особиста і особлива: Alyosha дуже педантично підбирала кожне слово в тексті.

 

 

THE HARDKISS. Журавлi
Так, знову вони – бо кліп справді гарний.

 

 

SONYA KAY. Зоряний Саундтрек
Послухати її варто хоча б тому, що у неї досить музична родина: тато ─ художній керівник ансамблю «Черемош», в якому співала її мати Лідія Ротару, а також сестри Ауріка та Софія Ротару.

 

 

ЛЮСІ. Марія Магдалина
Молодий столичний проект, який виконує поп-музику не для широких мас.

Рубрика: 

Новини партнерів