5-6 жовтня в Києві відбудеться фестиваль українсько-грузинської дружби.

«Тбілісоба на Андріївському» проходитиме вже восьмий рік поспіль за підтримки Посольства Грузії в Україні. Предметом дослідження фестивалю є феномен особливої дружби українців та грузин, взаємне захоплення культурою, звичаями та національними характерами між народами, що не мають спільного кордону, але, здається, мають споріднені душі.

Дводенна концертна програма поєднує музику та танці обох народів

Програма фестивалю включає три виставки: графіка та фото Тамаза та Нануки Аваліані, проект дитячої культурної дипломатії та вуличну фото виставку робіт Олександра Вінницького.

В літературній програмі – зустріч з авторкою книги «Грузинський роман» Хеленою Томасон, презентація книги «Зимове море» Георгія Нахуцрішвілі.

Дводенна концертна програма поєднує музику та танці обох народів, глядачі побачать виступи ансамблів «Іберіелі» та «Іберія», почують музичні сюрпризи від капели Ревуцького та Київського академічного муніципального духового оркестру, театру українського фольклору «Берегиня». Відкриють концертну програму 5 жовтня спеціальні гості з Грузії – ансамбль «Fires of Georgia», хедлайнерами фестивалю є музичний колектив «Тіфліс» (Тбілісі), гурти DUDU band та ЯРРА з Києва. Програма на сцені розпочинається о 12:00 та триватиме до 19:00.

відвідувачів фестивалю чекають виставка грузинських вин та квартал грузинської кухні

Організатори також обіцяють школу грузинських танців для всіх бажаючих, конкурси та розіграші призів, майстер-класи з грузинської каліграфії та артистичний флеш-моб. Цього року, як і завжди на відвідувачів фестивалю чекають виставка грузинських вин та квартал грузинської кухні.

Особливі учасники фестивалю: виробники сувенірів та крафтових продуктів – учасники бойових дій в Донецькій та Луганській областях Veterano Service.

Головні локації фестивалю на Андріївському узвозі: Музей-майстерня І.П. Кавалерідзе, будинок №15 – «замок Річарда Левове серце», бутік-готель «Воздвиженський», художня галерея ДІАЗ «Стародавній Київ» (№ 5/31). Головна сцена фестивалю розташована навпроти театру «Колесо».

Нагадуємо: вхід вільний:)

Рубрика: 

Новини партнерів