Чому на Великдень одне одному дарують яйця і як це гарно зробити.
Точніше, вручають своїм гостям або обмінюються і «цокаються» за святковим столом з рідними. І це єдиний і головний подарунок, доречний на Паску. Окрім самої паски, якою частують своїх гостей або беруть у гості. Чому так?

Бо саме яйце вважається символом життя і саме воно було символом Христового воскресіння. За переказом, Марія Магдалина прийшла до імператора Тіберія, аби повідомити йому про велике чудо – про те, що відбулося з Ісусом після розіпˈяття. До імператора пускали лише з подарунком, а у Марії не було нічого, окрім звичайного яйця. З ним й пропустили жінку до ясновельможних палат. Даючи яйце імператору, Марія промовила: «Христос воскрес». У відповідь почула презирливе тіберіївське: «Не вірю! Радше яйце почервоніє, аніж людина воскресне». І сталося ще одне диво: скорлупа яйця тієї ж миті стала червоною. Звідси й пішла традиція передавати благу вість разом с яйцем і фарбувати яйця.

Сподіваємося, розповідатимете цю історію, обмінюючись цим великоднім дарунком з рідними та гостями і христосаючись навзаєм) А для піднесеного настрою можете ще й святково оформити свій символічний даруночок.

Рубрика: 

Новини партнерів