Були на прем’єрі – крута робота FILM.UA. Зняти вперше такий масштабний костюмований фільм, українською мовою та ще й за 52 дні. Уявляєте?
За неповних два місяці та ще й в різних локаціях – серед скель Довбуша, у Коростишівському кар`єрі, в Тетерівському киші, у столичному Ботанічному саду, в музеї «Пирогово» і навіть на відьмацькій Лисій горі.

Сюжет переказувати не будемо, але в двох словах: головний герой – школяр Вітя йде у похід в гори, там під час сонячного затемнення телепортується у 1120 рік – акурат у Київську Русь. Ну а там вже пішло-поїхало: богатирі, магічний камінь, Оленка, перше кохання, половці, кам’яний монстр і, наостанок, хеппі енд.

Все масштабно і майже по-голівудськи: спеціально під фільм на студії будували фортецю, пошили 160 костюмів, а ще 150 зібрали у приватних колекціях історичних строїв. На бороди пішло 2 кг волосся, всього зробили 40 борід та 30 перук – це ж поки всіх акторів одягнеш-загримуєш! Ну і вишенька на торті: одну з ролей зіграв Фагот (Олег Михайлюта), фронтмен «ТНМК». Справився.

Рубрика: 

Новини партнерів