Два яскравих івенти, три с половиною тисячі гостей і партнерів, смачні фуршети, та концерт зірок шоу бізнесу – україночки побували на дні народження медіагрупи StarLightMedia «9+1».

на святковій сцені виступили всі керівники StarLightMedia

Свій День народження StarLightMedia (ICTV, СТБ, Новий, М1, М2, ОЦЕ!) святкували два дні у Stereo Plaza – спочатку зі співробітниками, потім з партнерами. 

Вели святковий вечір керівниця проекту та обличчя «Фактів» на ICTV Олена Фроляк, бренд-войс канала СТБ Дем’ян Радзивилюк та учасник шоу «Топ-модель по українськи» на Новому Макс Сосновський. А шоумен Григорій Решетник круто розважав публіку у ролі діджея. Коли Григорій об’явив зі сцени, що дівчата, які зроблять з ним селфі, протягом року вийдуть заміж, до телеведучого потягнулися десятки охочих.

StarLightMedia впевнено йде у майбутнє попри всі трансформації

Назву івенту «9+1» обрали не випадково – на своєму дні народження старлайтівці пригадали не лише досягнення минулого, а й перемоги останнього року, який став особливим для компанії. "Нас штормило, кидало з сторони в сторону. Ми переїжджали, об’єднувалися, сварилися і мирилися… Коротше кажучи, – переживали трансформацію. Але незважаючи ні на що, вистояли», – прокоментувала ведуча вечора Олена Фроляк.

під час святкування було оголошено творчі плани StarLightMedia

StarLightMedia не просто вистояв, а й став "прибутковою компанією і єдиною прибутковою телевізійною медіа-групою країни". Про це оголосив ці сцени Михайло Царьов, СЕО StarLightMedia. Серед інших гучних інсайтів свята – телегрупа StarLightMedia та продакшн «Дизель студіо» створили спільний продюсерський центр «Супер Дизель», який буде знімати гумористичний контент не лише для ICTV, а всіх каналів групи. І радійте прихильники сераільного хіта СТБ – третьому сезонові «Кріпосної» бути!

Привітати іменинників зібралося багато друзів і зірок

І звичайно не обійшлося без подарунків. Привітати іменинників зібралося багато друзів і зірок: Наталія Могилевська, Онука, Вєрка Сердючка, Ігор Кондратюк, Олександр Педан, Леся Микитюк, Марина Боржемська, Ольга Кучер, Дмитро Танкович, Олена-Крістіна Лебідь, Ектор Хемінес Браво, Костянтин Стогній, Інна Шевченко, Петро Дем’янчук, Юлія Зорій, Антон Равицький, Дизелі, Юлія Панкова та багато інших відомих облич. Поки гості сходилися, присутніх пригощали смачним фуршетом та розважали на фотозонах. Найбільше охочих зібрала незвичайний стенд серіалу «Кріпосна» – кожному хотілося відчути себе його героїнею.

Сьогодні сукупна частка шести мовників StarLightMedia становить 27%

Нагадаємо, що історія успіху StarLightMedia розпочалася в 2009, коли окремі українські канали об’єдналися в медіагрупу. Сьогодні сукупна частка шести мовників StarLightMedia – а це канали ICTV СТБ, Новий канал, М1, М2 і Оце! – становить 27%. Протягом останніх двох років найуспішнішим з них є ICTV – він посідає друге місце серед усіх телеканалів України. 

Рубрика: 

Новини партнерів