Нові засоби для безпечної засмаги, навіть для похмурої погоди і без білих слідів. 
Відомі марки випустили до літнього сезону сонцезахисні лінії, причому на всі випадки. Є засіб для захисту в пахмурну погоду: так-так, для 80% випромінювання хмари не є перепоною, і шкіра потребує захисту теж, просто слабшого. Смуглявкам теж не можна розслаблятися, як би не запевняли, що вони не обгорають. На смуглій шкірі просто пошкодження менш помітні, а страждає вона від опіків так само, як і світла.

Обираючи засіб, слід пам’ятати, що таке SPF – це сонцезахисний чинник, який вказує наскільки повільніше, порівняно з незахищеною, ваша шкіра обгорить. Наприклад, шкіра червоніє на сонці через 30 хвилин, засіб з SPF 15 відтермінує цей час у 15 разів, SPF 25, відповідно, на ще довше. Тож, дівчата, ознайомлюймося з новинками і вибираймо для своїх потреб. Бо фотостаріння – це не міф:)

 

Лінія Sun Zone від Oriflame
Вона складається з кількох засобів, в ідеалі мати всі, але достатньо й одного-двох в залежності від планів – гуляти вулицею чи засмагати на морі. 
Для першого – літніх прогулянок і навіть у похмурий день – є спеціальний лосьйон для тіла з середнім фактором захисту SPF 15. Він і захищає і зволожує водночас.
Крем, лосьйон чи спрей для тіла з SPF 15, SPF 25, SPF 30 попередять опіки і теж добре зволожать шкіру під час тривалого перебування на сонці. Смуглявки – увага! – вам ці засоби потрібні теж.
Сонцезахисний крем для обличчя SPF 50 захищає від випромінювання, передчасного старіння і зменшує ризик появи пігментних плям. Дуже добре підходить для світлої і чутливої шкіри, а також для діток – засіб гіпоалергенний.
Спрей-автозасмага для тіла за три хвилини створить на шкірі ефект засмаги – рівномірної і природньої. Це щоб ми, дівчата, не користалися шкідливими соляріями.

 

 

Гамма Solaire Peau Parfaite від Yves Rocher
Вона створена на основі поліактивів Пустельної Зірки – рослини з унікальними властивостями протидіяти впливу ультрафіолету, зберігати водний баланс і пришвидшувати регенерацію шкіри. Тобто, робити все, чого потребує шкіра після дії сонця.
Сонцезахисний спрей без білих слідів має дуже легку текстуру і не відчувається на шкірі – прощавай білесий відтінок на обличчі та одязі, який часто залишають інші «санскріни».
Сонцезахисне молочко-спрей для засмаги з двома ступенями захисту SPF-30 і SPF-50 робить шкіру еластичною і добре захищає від випромінювання.
Сонцезахисний крем для засмаги обличчя анти-аж водночас зволожує, вирівнює рельєф і робить зморшки менш помітними. І, що важливо, не залишає масного і липкого відчуття.
До гами входить також лінія засобів після засмаги – зволожуюче молочко 3 в 1, а також відновлююче молочко для тіла і обличчя, які заспокоюють шкіру, відновлюють її після дії сонця і попереджають фотостаріння теж.
Для тих, хто не хоче повільно і довго засмагати, Yves Rocher додав до гами серію засобів для автозасмаги. Зволожуюче молочко з поступовим ефектом засмаги для тіла надає шкірі м'якого бронзового відтінку після кожного нанесення – так, наче ви справді поступово засмагаєте. Спрей-експрес для тіла, навпаки, створений для тих, хто не хоче чекати – нанесли і за годину вже наче після Мальдів:)

 

Рубрика: 

Новини партнерів