Зібрали ТОП-10 домашніх кондитерських, які спечуть торт, капкейки, печиво чи цілі кенді-бари до будь-якої дати. І краще за будь-який «рошен».
Власне, шукали на день народження дитини якийсь дивовижний торт. Велика мережева фірма таким не заморочиться і не витрачатиме купу часу на обговорення ваших смаків. У них ГОСТ і затверджений на роки асортимент. Домашні кондитери натомість готують лише на замовлення, вигадують неймовірний дизайн і відповідають і за якість, і за доставку. Наша оглядачка Вікторія Смерека знайшла таких 10, але впевнена, що їх більше. Описувати їх довго не має сенсу – краще один раз побачити в Instagram (є посилання на профіль кожної) і закохатися у ці шедеври..

Pandora Cake Shop
Якщо хочете замовити торт за мотивами улюбленого «Володаря перснів» і додати в начинку найсміливіші інгредієнти – від пива Guinness до сиру з пліснявою, – тоді вам саме сюди.

 

Therawlands
Корисні веганські кондитерські вироби без цукру, борошна й інгредієнтів тваринного походження! Вони доводять, що веганські солодощі також можуть бути смачними і якісними. Помилуйтеся тут.

 

Julia_gvozdyova
Від весільних тортів до зефіру, від капкейків до макарун – домашній кондитер Юлія Гвоздьова пече все. Окрім фотографій замовлень у її профілі також багато гарних знімків з подорожей і повсякденного солодкого життя. Дивіться тут.

 

Анастасія Зайцева
Фанати «Гри престолів» після цієї світлини стануть незмінними шанувальниками цього кондитера. Заходьте на її профіль, там ще багато цікавого.

 

Ліза Глотова
Сподобається тим, хто любить «душевні солодощі». Її фішка – це пастила, желе і зефір. Вона виконує й класичні замовлення: кенді-бари, весільні торти, капкейки тощо. Але подивившись на фото її пастили, неодмінно захочеться спробувати самій. Все є тут.

 

Sladkiepodarochki
Назва говорить сама за себе – солодкі подарунки. Ласощі можна підібрати як до дня народження, так і до дня святого Валентина. Здається, цей кондитер може запропонувати смачну дрібничку до кожної святкової події, бо у нього особливо великий асортимент капкейків – дивіться тут.

 

Pavelko bakery
Торти цього кондитера здебільшого виконані у ніжних пастельних тонах, проте є різні стилі і можна обрати якусь із готових ідей або ж домовитись про втілення власної. Солодке «портфоліо» в Instagram тому доказ.

 

Noel Bakery
З першого погляду ніколи не скажеш, що це приватна кондитерська, а не якась крута фірма з цілим цехом працівників. Адже споглядаючи ці ласощі, уявляєш себе у магазині смаколиків десь у європейському містечку.  

 

Angela_home_cakes
Окрім тортів і тістечок, створюють ще й трайфли (це такі десерти у стаканчиках), кейкпопси (це солодощі на паличках) і брауні (що це всі знають). Запевняють, що лише з натуральних продуктів, навіть без мастик і маргарину. Вибір тут.

 

Yliya Kashpar
Яскраві кольори її солодощів варті уваги. Лише погляньте на фото торту, який навіює осінній настрій. Такий десерт хочеться завжди мати до чашечки гарячого чаю. Увесь вибір тут.

Усі ці майстрині мають різну освіту, різний досвід роботи і різний рівень кондитерської вправності. Але кожна із них довела власним прикладом, що улюблена справа, якщо викладатись сповна, може стати професією і приносити не лише задоволення, а й прибуток і перерости у власний бізнес.

Рубрика: 

Новини партнерів