Комедія, епічна сага, кримінальна драма і навіть байопік про Лобановського.

Нарешті! Після вимушеної пандемічної паузи в кінопрокаті українські кіновиробничі компанії відновили знімальний процес і вже готують для глядачів нові стрічки. Журнал «Українки» відібрав п’ять найзнаковіших релізів.

Документальний фільм «Весільний спадок»
Фільм про весільні звичаї та обряди з різних куточків України: Київської, Черкаської, Чернігівської, Івано-Франківської, Закарпатської, Харківської, Рівненської та Чернівецької. За допомогою сучасних кінематографічних аудіо-візуальних рішень у фільмі будуть показані основні учасники та герої українського весілля, традиційні обрядодійства та атрибути, автентичні костюми, музика та співи.

Окрім акторів, які відтворюють весільні обряди на екрані, у проєкті також знялись відомі історики, фольклористи, етнографи, колекціонери: Марія Квітка, Роксоляна Шимчук, Олександра Сторчай, Володимир Щибря, Ігор Перевертнюк. Режисером та оператором виступить Олексій Гуз.

Стрічка планується до національного кінотеатрального прокату на 2020-2021 роки і створюється FILM.UA Television (FILM.UA Group).

 

Комедія «Скажене Весілля 3»
5 серпня стартували зйомки продовження #НайкращоїКомедіїРоку. У третій частині хітової кінофраншизи творці обіцяють ще більше несподіванок, більше зіркових акторів, та, звичайно, ще більше якісного українського гумору в кінорозповіді про те, що ж відбувається через чотири роки після останнього «Скаженого весілля». Тепер стати на рушничок щастя планує наймолодший з родини Середюків – Захар. Традиційно для дітей Василя, для створення сім’ї він обрав екзотичну пару – дочку циганського барона, красуню Раду. І хоч батько поклявся цього разу не псувати весілля, та й невістка йому до вподоби, але спокійне свято – не в традиціях Середюків. Нас знову чекає Скажене весілля!

Реліз стрічки запланований на 2021 рік.

 

Епічна багатосерійна драма «І будуть люди»
Прем'єра екранізації епохального роману Анатолія Дімарова тривалістю 12 серій відбудеться цієї осені на телеканалі СТБ. В основі сюжету – людські долі на зламі історичних подій. Серіал побудований у формі саги і через призму життя звичайних людей показує турбулентні етапи ХХ століття: перша світова війна, революція, прихід радянської влади. Кожен з героїв по-своєму зустрів ці зміни, з точки зору своєї правди, але всіх їх об’єднувало одне – бажання жити, любити і знайти своє місце у новому вимірі історії. У фільмі, виробництвом якого займається FILM.UA Group, задіяно більше сотні акторів.

 

Кримінальна драма «Носоріг» Олега Сенцова
Це новий фільм режисера. Зйомки розпочнуться восени. Події «Носорога» розгортаються в Україні в 1990-ті роки – в епоху, яка всіх змінила: перехід від Радянського Союзу до наших сучасних днів, але всі ті виклики й досі актуальні для нашого суспільства. «В українському кіно ще не знімали фільми про ці часи, тому я вважаю, що важливо поговорити про це, зазирнути в самих себе, – розповідає режисер і автор сценарію Олег Сенцов. – Про бандитів ми бачили багато стрічок, але мене цікавить перш за все людина: що вона відчуває, чому діє саме так, чи може така людина змінитися… Адже немає поганих людей, є люди, які роблять погані вчинки».

 

Художній фільм «Наставник» про Валерія Лобановського
За бай опік про видатного футбольного тренера взялася cтудія KINOROB (FILM.UA) та АТ ФК «Динамо» (Київ). Події стрічки розкажуть про його життя та охоплять середину 1970-х років. Саме в цей період на весь континент гриміла слава київського «Динамо». В 1973 році 34- річний тренер отримав запрошення очолити «Динамо» і за 2 роки привів клуб спочатку до перемоги у Кубку Кубків, а потім і у Суперкубку УЄФА.
Консультантом у підготовці стрічки виступить донька Валерія Лобановського Світлана.

Згідно плану, історія про великого тренера буде розказана також за допомогою серіалу, виставок, книг, документального фільму тощо.

Рубрика: 

Новини партнерів

?