Розпочалися зйомки продовження найкращої комедії року.

Хто не бачив першої частини (сумніваємося, що серед україночок такі є), то нагадаємо: вперше зі скаженою сімейкою Василя Середюка у виконанні Назара Задніпровського український глядач познайомився 4 жовтня 2018 року і тут же визнав фільм найкращою комедією року, яка стала найрейтинговішою на ТБ за останні 10 років за основними аудиторіями. І навіть отримала «прописку» ще в декількох країнах: права на адаптацію комедії придбала Литва і Румунія.

У центрі історії – Василь Середюк – турботливий батько, вірний чоловік, вправний господар. Минув рік, відколи молодша дочка вбралася у весільну сукню. Емоції вщухли, і темпераментний батько тільки-но дихнув на повні груди, як... старша донька приводить у дім неочікуваного зятя, та ще й якого! А отже, на нас чекає ще одне #скаженевесілля. І щоб пережити його, Василю доведеться акумулювати всі свої сили і задіяти приховані резерви. На глядача чекатимуть нові герої, нові курйози і нові випробування.

Продюсери зберігають інтригу і поки не озвучують прізвища акторів, які зіграють молодят. Але точно відомо, що з’являться нові зіркові обличчя

«Історія у «Скаженому Весіллі 2» має відбуватись не лише за всіма канонами, встановленими у першій частині, – розповідає продюсер фільму і виконавець ролі Назарія Запухляка Юрій Горбунов, – не просто бути логічним її продовженням. Вона мусить перевершити свою попередницю. Великий успіх зумовлює й дуже великі сподівання глядачів щодо сиквела, а отже – надвисокі вимоги до кінцевого продукту. Чи зможемо ми виправдати ці сподівання? Я певен, ми впораємось».

Творці фільму приготували безліч несподіванок для глядача, і одна з головних – хто ж ступить на весільний рушник. Продюсери зберігають інтригу і поки не озвучують прізвища акторів, які зіграють молодят. Але точно відомо, що в комедії з’являться нові зіркові обличчя, серед яких Позитив – учасник гуртів «Время и Стекло» та MOZGI. Співак долучиться до комедійного дуету отця Євлампія (Потап) та диякона Пилипона (MONATIK) у ролі хориста Кіндрата, а також стане музичним співпродюсером фільму.

«Я радий, що над другою частиною «Скаженого Весілля» працює команда, яка знімала першу частину фільму. І я гордий бути частиною цієї команди. Впевнений, робота буде непростою, але, без сумніву, цікавою. Головне пам'ятати, що ми створюємо нові світи», – зазначив Влад Дикий, режисер фільму.

«Скажене весілля» не тільки окупилося в прокаті, а й стало прибутковим

Світ «Скаженого Весілля 2», як і першої частини, оживатиме та ростиме завдяки зусиллям FILM.UA Group та Прототип Продакшн, а співпродюсером виступатиме компанія MOZGI Entertainment. Зйомки фільму відбуватимуться у Києві та Київській області протягом серпня-вересня.

Зазначимо, що стрічка стала одним із переможців 11-го пітчингу Держкіно, заручившись фінансовою підтримкою держави. «Першу частину фільму спіткав неймовірний успіх: «Скажене весілля» не тільки окупилося в прокаті і стало прибутковим, а й лишиться в історії як перший фільм, продюсери якого повернули державі залучені кошти з відсотками», – прокоментував голова Держкіно Пилип Іллєнко.

На кінотеатральні екрани продовження найкасовішої комедії 2018 року вийде під Новий рік – 25 грудня. Чекаємо:)

Рубрика: 

Новини партнерів