В Україні покажуть 100 кращих роликів найпрестижнішого фестивалю.

Шедеври Cannes Lions 2019 – добірку кращих робіт переможців найвідомішого і найпрестижнішого міжнародного фестивалю креативності Cannes Lions – вже у найближчі дні покажуть в українських кінотеатрах.

З 7 по 9 грудня ексклюзивно в мережі кінотеатрів Multiplex у Києві, та лише один день у Львові, Луцьку, Дніпрі, Харкові та Одесі кожен бажаючий може відвідати 180-хвилинний ексклюзивний сеанс.

Цьогоріч Cannes Lions в Україні відібрали близько 100 найяскравіших роликів

Шедеври варто відвідати всім, хто цінує якісний та яскравий креатив, непересічні короткометражні роботи та бездоганну режисуру. Такі роботи здатні перевернути уявлення про креативні комунікації та довести, що навіть комерційні історії можуть залишатися в серцях та пам’яті надовго.

Цьогоріч організатори – представництво Cannes Lions в Україні і Асоціація Креативних Індустрій України – відібрали близько 100 найяскравіших роликів, щоб надихнути українського глядача. Редакція україночок була запрошена на допрем’єрний показ Шедеврів Cannes Lions і навіть не помітила, як швидко пролетіли ті 180 хвилин. Чудовий мотиваційний ролик про Санту, чуйний з Елтоном Джоном, крута соціальна серія роликів Nike, кумедний сюжет чоловічого барберклубу – кожен із 100 роликів гідний назватися повноцінним фільмом, хоч і мініхронометражу.

Cannes Lions в Україні прагне надихнути аудиторію бути більш вибагливою до якості контенту

Як сказав Костянтин Кузнєцов, офіційний представник Cannes Lions в Україні, за останні три роки Україна подала на міжнародний фестиваль креативності Cannes Lions більше 100 робіт і отримала три Бронзових Леви у категоріях Entertaiment, Design та Creative Data. «Ми пишаємось успіхами українських креаторів, але вважаємо, що у нашої креативної спільноти значно вищий потенціал. Для порівняння: сумарна кількість поданих робіт у категоріях Film та Film Craft у 2019 році: США – 1879 робіт, від України – всього 8. Відповідно, Асоціація Креативних Індустрій України та представництво Cannes Lions в Україні показує добірку найяскравіших та найсвіжіших Шедеврів Cannes Lions для того, щоб надихнути митців із креативного сегменту економіки створювати більше вражаючих робіт. А аудиторію, в тому числі споживачів, – бути більш вибагливою до якості контенту та його змістовності», – додав Костянтин.

Шедеври Канських Левів – найкращий креатив планети, і такі покази просто не можна пропустити

Роман Романчук, генеральний директор мережі кінотеатрів Multiplex, яка підтримала Шедеври Cannes Lions, зазначив, що ці фільми наглядно демонструють, як за кілька хвилин можна розказати історію, передати меседж, задати тренд. «Найкращі режисери світу починали з реклами, наприклад, Рідлі Скотт, який успішно творить креатив і в своєму статусі зараз. Знімають рекламу і інші відомі імена: Спайк Джонз, Спайк Лі, Софія Коппола, Мартін Скорсезе серед багатьох. Креатив – це мистецтво, про це варто голосно говорити і орієнтуватись на найкращих. Шедеври Канських Левів – це і є найкращий креатив планети, і такі покази просто не можна пропустити», – підкреслив він, а ми повністю погоджуємося і щиро радимо відвідати покази.

7 грудня – Львів (Spartak), Київ (Lavina, Проспект), Луцьк (Промінь) 
8 грудня – Харків (Дафі), Одеса (Gagarinn Plaza), Київ (Skymall)
9 грудня – Дніпро (Дафі)

Кількість місць обмежена. Ознайомитись з детальним розкладом сеансів та придбати квитки можна на сайті multiplex.ua та в мобільному додатку Multiplex.

Рубрика: 

Новини партнерів