Бізнес-знавці радять чотири речі і обіцяють шалений ефект. Може, послухаємо?
Але спочатку давайте зізнаємося: типова п”ятниця – це кава, смс друзям, кілька листів по роботі, жартівливе «та сьогодні ж п”ятниця» від колег і ввічливе «давайте вже в понеділок» від партнерів. Ну ще неквапливий обід, знову кава, смс від чоловіка-батьків-подруг «на дачу?» (в кафе/кіно/у гості?»), якісь дивно-термінові доручення від начальства (так ніби не п”ятниця) і постійне зиркання на годинник. І знову кава… День безтолковий навіть для тих, хто працює не «в наймах», із задоволенням і не зважає на дні – бо все одно залежний від чужих «сьогодні ж п”ятниця, давайте з понеділка».
Саме таким трударям бізнес-знавці радять оголосити п”ятницю… вихідним – від серйозних справ та рішень. А натомість наповнити її тим, до чого зазвичай не доходили руки цілий тиждень.

 

Листування. Саме у п”ятницю, запевняють бізнес-психологи, у нас більше шансів отримати відповідь від потрібних людей, бо у переддень вихідних 71% службовців надають перевагу емейлам замість реальної роботи: «мені ніколи дописувати звіт, у мене тут листи сипляться» – знайома відмовка? Ну й самі заодно очистите і довгий список вхідних, і свою совість)

 

Навчання. Знову ж таки, через те, що у п”ятницю всі ділові процеси уповільнюються і нас смикають менше, можна з чистим серцем цей час використати на лекції, тренінги чи просто почитати щось на свою професійну тему. Це, до речі, теж важлива робота. І це точно краще, ніж годинами гортати стрічку фейсбук.

 

Зустрічі. П”ятниця – найкращий час для «візитів ввічливості» у справах та для своїх перспектив. Передчуття вихідних робить людей доброзичливішими, легшими у спілкуванні – навіть мегери не захочуть псувати настрій ні собі, ні нам. Тож шанси на щире «рада зустрічі, готові з вами працювати й далі» значно вищі.

 

Плани на наступний тиждень. Хоча б штрих-пунктиром, бо чергові сім днів це не хронокрадство, це наше життя, і варто усвідомлювати, на що його витрачатимемо. Бізнес-психологи радять накидати такий собі «щоденник завдань» пообіді п”ятниці. Пояснюють нашою підсвідомістю. Вона ніби-то закарбує кожен пункт, якщо план – останнє, що ви вдумливо зробили цього дня, і налаштує на його виконання. Вже з понеділка, звісно:)

Новини партнерів