Yves Rocher створив веганські лаки для нігтів – у 32 відтінках!
Французький бренд, власне, всю свою історію створює натуральну косметику для догляду за обличчям, тілом, волоссям, а цього літа – ще й лаки для нігтів на органічній основі.

В основі лаку Yves Rocher – пігменти та розчинники рослинного походження

Веганський лак: що це?
Він не містить толуолу, формальдегідів, камфори, фталатів, інгредієнтів тваринного походження. В його основі – пігменти та розчинники рослинного походження: не повірите – буряк, цукрова тростина та навіть деревина. Чимось схоже на «лаки» з нашого дитинства, коли ми «фарбували» нігті соком ягід чи пелюстками квіток. Але в справжньому лакові Yves Rocher – інноваційні розробки і на додаток кожен лак збагачений кокосовою олією та екстрактом бамбуку.

Зовні веганські лаки нічим не відрізняються від звичайних: зручний флакончик, насичений колір, стійке покриття і гарний глянцевий блиск. Легко наноситься, швидко сохне і – справжній подарунок до літа – в 32 відтінках: від кобальтового – під колір морських хвиль до малинового – для модних селфі зі свіжими ягодами.

Головне, вибрати колір з усіх 32, а це дууууже непросте завдання!

Як наноситься веганський лак
Так само, як і звичайний. До речі, професійні майстри з манікюру радять перед нанесенням лаку протерти поверхню нігтя ватним диском, змоченим у розчині для зняття лаку – він зніме залишки кремів, пилу і допоможе нанести лак рівним шаром. А далі все за відомою всім ледь не з юності схемою: покрийте нігті захисною SOS-основою для зміцнення нігтів, після чого – лак з нової колекції. Рухатись пензликом треба в напрямку від основи до краю нігтьової пластини. Дочекайтесь, поки перший шар висохне. Нанесіть другий шар лаку для більш стійкого покриття та насиченого кольору. Завершіть манікюр гель-топом для нігтів Yves Rocher – і готово. Головне, вибрати колір з усіх 32. Це дууууже непросте завдання!

Рубрика: 

Новини партнерів

?