День таємних пригод, зашифрована скринька зі смаколиками, подорож у невідомому напрямку, «краса за викликом» – знайшли подарунки з сюрпризом. Ділимося.
Ну чесно, скільки можна вже тих помад-парфумів-браслетиків – з року в рік одне і те ж. А якщо цього добра у іменинників вдосталь? А якщо їм «нічого не треба»? Що в перекладі означає «ну придумай щось, ти ж моя подруга») Ото ж ми самі думали-думали і знайшли прекрасні ідеї – всі з несподіванками. Тобто, з сюрпризом для винуватиць свята. Аж самим захотілося)

Скринька смаколиків
Копчені перепела, форшмак, веганський торт, сир "Лабне" чи грейпфрутова настійка – сервіс «Місцева їжа» складає до подарункових скриньок-сюрпризів делікатеси від українських виробників та рестораторів. Щодня таке не поїси, а от потішити іменинників несподіваними смаколиками – чудова ідея, тим паче, якщо вони гурмани. Що саме покладуть до скриньки конкретного місяця – теж секрет, все залежить від сезону. 
Вартість презенту: від 420 до 670 грн

 

Краса з доставкою
Манікюр, педикюр, макіяж, зачіска та навіть дизайн брів – все це можна замовити для іменинниці додому від мобільного сервісу краси Hungry. Потрібно лише обрати послуги на конкретну дату і час. Ми бачили здивовані та щасливі очі подруги, коли вона відчинила двері такій бьюті-бригаді!) Але ми заздалегідь знали, що вона буде вдома (нібито напросилися у гості) і не «при параді».
Вартість презенту: від 100 до 1200 грн

 

У невідомому напрямку
У Secret Ticket замість подарунку пропонують «секретний квиток» у невідомому напрямку, а з ним і секретну програму відпочинку. Тобто, така собі таємна подорож – можна у двох (можна і молодятам, і людям з обмеженими можливостями), всі подорожі Україною, місце призначення та план дій іменинник дізнається лише за день до від’їзду. Дату можна обрати окремо – головне, у вихідні. Рівень комфорту подорожі залежить від щедрості того, хто цю подорож дарує. 
Вартість презенту: від 1090 до 9990 грн

 

Щаслива коробка
Оцінять справжні книгомани та поціновувачі дотепних речей. Для них сервіс Happy gifty box пропонує «щасливі коробки», куди кладуть не лише книги, підібрані до вподобань іменинника, а й безліч приємностей-сюрпризів – скажімо, какао, чашка у стилі книги, листівки, бальзам для губ, розмальовка, смішний брелок, солодощі. Коробки роблять навіть «англомовними», тобто іноземному колезі можна дарувати теж. 
Вартість презенту: від 445 грн

 

День несподіваних пригод
Їх влаштують у сервісі Secret Day, і які саме іменинник дізнається лише у призначений день. Пригоди і розваги на будь-який смак – його детально вивчають, анкетуючи вподобання, звички, мрії, стиль життя щасливця. Це може бути все відразу: і гастро-тур, алкодегустація найдивовижніших коктейлів, спа-програма. Все можна організувати на двох – аби іменинниці було з ким розділити своє «вау!»)
Вартість презенту: від 4000 до 8000 грн

Новини партнерів