Платформа українських брендів Made in Ukraine проводить другий фестиваль ONLINE – цього разу під гаслом «Смакуй життя!».
Фестиваль триватиме шість днів і відбуватиметься на сторінках Made in Ukraine у фейсбуці та інстаграмі, де щодня на гостей чекає маркет прямо у стрічці новин – наші виробники розкажуть про себе та покажуть свою продукцію в режимі онлайн. Кожен день буде присвячений окремій рубриці, отже, це гарна нагода познайомитися з українськими брендами.

Перший блок онлайн-фестивалю пройде 28-30 травня.
Другий блок відбудеться 2-4 червня.

Вже відсьогодні на інстаграм-сторінці Made in Ukraine в прямих ефірах проходитимуть класні майстер-класи

Розклад майстер-класів такий:

четвер, 28 травня, 15:00: Вадим Грановський навчить готувати вдома освіжаючі напої з кавою.
Засновник кав`ярні Coffee in Action та чемпіон Великої Британії з приготування кави у джезві розкаже про cold brew та напої на його основі.

п’ятниця, 29 травня, 15:00: Іванна Герасимчук продемонструє, як створити естетичний букет із сезонних квітів.
Іванна засновниця студії декору та флористики Decorme. Вона декорує фестивалі і робить найгарніші фотозони, може прикрасити весілля або презентацію, створити букет про який всі будуть питати. Покаже як за допомогою квітів можна створити круті фото для соцмереж.

субота, 30 травня, 15:00: Юлія Савостіна приготує смачний обід із сезонних продуктів вдома. Засновниця Made in Ukraine Юлія розкаже про користь локальних та сезонних продуктів для організму. У прямому ефірі приготує обід.

середа, 3 червня, 15:00: учасниця телепроекту «Model XL» Оля Євса навчить готувати вдома корисні та смачні цукерки. Після ТВ-проекту вона схудла на 15кг та вирішила подарувати можливість їсти корисні та смачні солодощі всім бажаючим, створивши власний бренд корисних солодощів Zevsa food.

Крім майстер класів кожного вечора о 19:00 проходитиме онлайн-вечірка з різними діджеями.

Рубрика: 

Новини партнерів