Sensitive Camomille – це нова гама продуктів Yves Rocher для чутливої шкіри на основі концентрованого екстракту дикої ромашки.

Створені на основі виважених критеріїв оцінки сприйняття, засоби Sensitive Camomille мають заспокійливі та захисні властивості, підвищують опірність шкіри до зовнішніх подразників. Два активні компоненти 100% рослинного походження, отримані з ромашки дикої, діють у наступних напрямах:

  • ромашкова Вода знижує чутливість шкіри на 28%;
  • ромашкова олія підвищує захисні механізми шкіри на 25% та збільшує її здатність до самовідновлення на 30%

ensitive Camomille представлена шістьма веганськими продуктами

Yves Rocher культивує дику ромашку на власних полях в Ла-Гасії згідно з принципами органічного землеробства, що гарантує максимальну ефективність для шкіри та безпеку для навколишнього середовища. Ромашка, що використовується у засобах для догляду за шкірою Yves Rocher з 1960-х років, була однією з перших рослин, вирощених на власних полях в Ла-Гасії у 1979 році.

Гама Sensitive Camomille представлена шістьма веганськими продуктами, що містять більше 94% інгредієнтів натурального походження.

Формули містить більше 97% інгредієнтів натурального походження і не мають силікону, спирту, ароматизаторів та мінеральних олій

Крем для вмивання для чутливої шкіри
Універсальний засіб для обличчя, очей та губ, який м'яко й ефективно очищує та видаляє макіяж, не пересушуючи шкіру. Заспокоює та живить шкіру. Має текстуру, що тане на шкірі. Не утворює піни.
Рекомендації щодо застосування: нанести кінчиками пальців на суху шкіру обличчя, очей та губ масажними рухами, потім змити.

Міцелярна вода для чутливої шкіри
Міцелярна Вода з освіжною ніжною текстурою ефективно очищує шкіру обличчя, очей та губ, не пересушуючи її. Миттєвий результат: ефективно видаляє макіяж та очищує шкіру у 98% випадків; заспокоює шкіру у 100% випадків; ідеально підходить для чутливого стану шкіри обличчя та очей у 100% випадків.
Рекомендації щодо застосування: наносити на шкіру обличчя, очей та губ за допомогою ватного диску.

Олія-демакіяж для вмивання для чутливої шкіри
Олія з шовковистою текстурою ефективно видаляє навіть водостійкий макіяж та не залишає на шкірі відчуття жирності. Має заспокійливі та живильні властивості. Для обличчя, очей та губ.
Рекомендації щодо застосування: нанести на суху шкіру обличчя, очей та губ. Масажними рухами видалити макіяж, додати невелику кількість води, щоб засіб емульгував. Змити водою.

 

Флакони виготовлені зі 100% переробленого пластику та підлягають вторинній переробці

Крем від почервонінь для чутливої шкіри
Крем, призначений для чутливої та реактивної шкіри, миттєво зволожує та заспокоює, усуває почервоніння та відчуття дискомфорту. Має легку освіжаючу текстуру, що тане на шкірі, та натуральний аромат ромашки.
Через 1 місяць використання підвищується стійкість шкіри до зовнішніх подразників, знижується її чутливість та реактивність.
Рекомендації щодо застосування: наносити вранці та ввечері на очищену шкіру обличчя та шиї.

Бальзам живлення для чутливої шкіри
Бальзам з танучою насиченою текстурою та натуральним ароматом ромашки миттєво живить, зволожує, заспокоює чутливу та суху шкіру, усуває сухість, стягнутість, пощипування та відчуття дискомфорту. Забезпечує захист чутливої шкіри.
Рекомендації щодо застосування: наносити вранці та ввечері на очищену шкіру обличчя та шиї.

Зелений крем-коректор від почервонінь для чутливої шкіри
Крем миттєво зволожує чутливу шкіру з почервоніннями та вирівнює колір обличчя завдяки зеленому відтінку, що нейтралізує почервоніння. Через 1 місяць регулярного використання підвищується опірність шкіри до зовнішніх подразників, знижується її чутливість та реактивність.
Крем зеленого відтінку має натуральний аромат ромашки, швидко вбирається та залишається абсолютно непомітним на шкірі.
Рекомендації щодо застосування: наносити вранці на все обличчя у якості денного крему або локально на почервоніння після нанесення денного крему.

Рубрика: 

Новини партнерів

?